نمناک سبک زندگیگردشگری مقاصد جذاب برای سفر های نوروزی
سفر های نوروزی بهترین زمان برای اینکه مدتی از زندگی عادی خود دور شوید و کمی استراحت کنید ، بنابراین در اولین فرصت خود را به چالشی وادارید و مقصدی برای سفرتان بیابید

رپورتاژآگهی:معرفی جاذبه های گردشگری تور نوروز 97

مسافرت از هر نوعی که باشد باعث می شود برای مدتی از زندگی عادی خود دور شوید و همین مسئله به تنهایی انرژی زیادی به شما می دهد. اینکه بخواهید برنامه روزانه خود را کمی تغییر دهید، می تواند به عنوان نوعی درمان محسوب شود و این کار از کسل و خسته شدن فکر و جسم جلوگیری می کند.سفر باعث می شود با افراد مختلف آشنا شوید و تجارب زندگی تان بیشتر شود و دید بازتری نسبت به پیرامونتان پیدا کنید. پس در اولین فرصت خود را به چالشی وادارید و مقصدی برای سفرتان بیابید

دیره سیتی سنتر

دیره سیتی سنتر یکی از مراکز خرید معروف دبی است که به خاطر معماری خاص و مغازه های رنگارنگ و بزرگش ، بسیار مورد توجه خریداران قرار گرفته است. دیره سیتی سنتر در کنار هتل معروف سافتیل قرار دارد.

مرکز خریدی 4 طبقه که می توانید در 3 طبقه آن به خرید مشغول شوید.و از طبقه پارکینگ هم برای ماشینتان استفاده کنید.

مساحت این مرکز خرید 370 هزار متر مکعب است و دارای 13 رستوران و 300 فروشگاه است .

اینجا می توانید فستیوال برندهای معروف دنیا را در یک قاب ببینید . برندهایی چون آدیداس ،بیبی شاپ ،دیور، بوسینی ، گپ ،

زارا ، ام اند اچ ، آرمانی و ... همه و همه در اینجا گرد هم آمده اند از طرفی مغازه های کوچکی که مخصوص خرید سوغاتی های

سنتی و هنرهای دستی و فرش هستند هم به وفور پیدا می شود . یکی از بهترین سوپر مارکت های شهر به نام کارفور هم در این

مجموعه شعبه دارد.اگر اهل سینما رفتن هستید دیره سیتی سنتر یک مجموعه سینمایی با 11 سالن نمایش دارد که قطعا رضایت شما را جلب خواهد کرد همچنین مرکز بازی و تفریح برای کودکان و سرزمین جادویی برای تفریح مهیاست.

تویوتا و لکسوس هم در این مرکز خرید نمایندگی فروش دارند .اگر طرفدار محصولات ایکیا هستید ،شعبه ای از این فروشگاه در دیره سیتی سنتر وجود دارد.در گشت های تور دبی بازدی از این مرکز خرید را در برنامه خود قرار دهید.

رستوران خانه شیشه ای پاتایا

در فرهنگ مردم پاتایا غذا حرف اول را میزند و اینجا در پاتایا غذاهای سنتی جایگاه ویژه ای دارند برای همین از نظر گردشگران

غذاهای تایلندی بسیار لذیذ و جالب توجه هستند . همین موضوع باعث شده انواع رستوران ها از نظر ذائقه غذایی و ظاهر عجیب

و گاهی لوکس و خاص در اینجا پدید بیاید. یکی از این رستوران ها ، رستوران خانه شیشه ای پاتایاستکه بهترین رستوران دریایی پاتایا شناخته شده است

و در منوی غذایی خود بیش از 170 نوع غذای دریایی دارد. و از این حیث شهرت ویژه ای دارد . و در میان تمام رستوران های تایلند میتوان این رستوران این رستوران را در لیست 10 رستوران برتر جای داد .

این رستوران در 12 کیلومتری جنوب پاتایا قرار دارد . این رستوران در یک منطقه سرسبز قرار دارد و با مبلمان راحتی که در آن قرار دارد هم از نظر زیبایی و هم از نظر راحتی مورد توجه گردشگران تور تایلند است .

مقاصد جذاب برای سفر های نوروزی

مقاصد جذاب برای سفر های نوروزی
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 3
این مطلب مفید بود ؟ 3 0
نظر کاربران
نظر سنجی برای این مطلب غیر فعال شده است .