نمناک فرهنگ و هنرچهره ها فیلم اتفاقات پشت پرده سفر هنرمندان به برزیل!
بازیگران در برزیل ، فیلم برزیل
سفر بازیگران و هنرمندان به برزیل برای تشویق و حمایت از تیم ملی در جام جهانی برزیل پس از گذشت چند ماه تبدیل به فیلم مستند و جذابی شده است که بزودی منتشر خواهد شد.

فیلم برزیل پشت صحنه سفر هنرمندان به جام جهانی 2014 برزیل است که در آن به ناشنیده های این سفر پرداخته اند، به تازگی تیزرهای تبلیغاتی آن نیز از طریق محصولات شبکه خانگی پخش شده است.
سیدجواد هاشمی برای افزایش حس کنجکاوی مخاطبان نسبت به این فیلم سعی کرده در تیزری که برای برزیل تدارک دیده شده بخشی از عصبیت هنرمندان حاضر در این سفر را به نمایش بگذارد.
در بخشی از این تیزر رضا یزدانی خواننده را در حالی می بینیم که خطاب به رفقایش میگوید که فقط برای ضبط کلیپش به برزیل آمده و با بقیه کاری ندارد.

رضا یزدانی

مهران غفوریان درباره عصبانیت خود در جایی از سفر توضیح میدهد که چون به او متلک انداخته اند او نیز عصبانی شده و داد و فریاد کرده است!
مهراب قاسم خانی به گلایه از مطالبی اشاره میکند که در فضای اجتماعی برای او نوشته اند و در این مطالب به او توهین کرده اند.

مهران غفوریان و محراب قاسمخانی در برزیل

امیرحسین صدیق با مخاطب قرار دادن جواد هاشمی از این میگوید که چرا باید در یک سفر تفریحی اول صبح از خواب بیدار شود و چرا باید به توصیه های آنها مبنی بر خرید نکردن و در فلان جا ظاهر نشدن گوش کند. صدیق با بیانی صریح این را هم می گوید که دیگر توهین مستقیم به شخص خودش را تحمل نمیکند.

صدیقی در برزیل

محسن تنابنده بازیگر "نقی" پایتخت هم درباره مشکلاتش با هم اتاقی خود می گوید؛ این هم اتاقی برخلاف تنابنده شبها دیر می خوابد و به تفریحاتی علاقه دارد که تنابنده به آنها علاقه ندارد.

تنابنده و جمشیدی در برزیل

در جایی از فیلم محمدرضا شریفی نیا در حالی که در حال صرف غذاست خطاب به سوال جواد هاشمی که انگار درباره شایعات از او می پرسد اظهار میدارد که برخی صحبت اضافه می کنند.

سفر هنرمندان به برزیل

سام درخشانی خطاب به دوربین جواد هاشمی میگوید از این به بعد بدون هماهنگی هیچ کس عکسی از او در فضای مجازی قرار ندهد چون این کار اخلاقی نیست.

سام درخشانی در برزیل

نرگس محمدی بازیگر ستایش هم با انتقاد از حرف و حدیثهای شکل گرفته درباره این سفر این را می گوید که نباید آنچه در یک سفر تفریحی رخ میدهد به کسی ربط داشته باشد.

نرگس محمدی

فیلم برزیل در حالی بناست بعد از ایام سوگواری سالار شهیدان به شبکه خانگی عرضه شود که ساختار روایی آن به شکل مستندهای واقعه نگارانه است و حتی بخشهایی از گزارشهای تلویزیونی درباره حضور هنرمندان در برزیل نیز در این مستند مورد استفاده قرار گرفته است.

فیلم اتفاقات پشت پرده سفر هنرمندان به برزیل!

فیلم اتفاقات پشت پرده سفر هنرمندان به برزیل!
:
امتیاز : 3.1 تعداد رای : 49
برگرفته از باشگاه خبرنگاران - / ک
این مطلب مفید بود ؟ 30 19
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف