روز گذشته زمانیکه یک خانم در حال رانندگی بود، ناگهان با چراغ های عجیبی در آسمان به شکل یک پیتزا روبرو می شود که آنها را در صفحات مجازی منتشر ساخت!

سفینه موجودات فضایی به شکل پیتزا

از گذشته دور تا هم اکنون یکی از اصلی ترین سوالاتی که ذهن هر یک از ما انسان ها را به خود درگیر کرده است، وجود یا عدم وجود موجودات فضایی می باشد که هنوز هم همانند یک سوال بزرگ در ذهن تمام ما انسان ها است. با این حال هر چند مدت یکبار برخی مستندات عجیب و باور نکردنی در مورد موجودات فضایی در صفحات مجازی منتشر می شود که می توانند برای هر یک از ما شوکه باشند و ما را مدت ها به فکر فرو ببرند.

با این وجود با ارائه مدارک و مستندات از وجود موجودات فضایی بر روی کره زمین، برخی این مستندات را تایید می کنند و بر این باور هستند که موجودات فضایی وجود دارند و اما هنوز موفق به برقراری ارتباط با انسان ها نشده اند و دسته دوم افرادی هستند که این مستندات را ساختگی می دانند و به هیچ وجه این مستندات را تایید نمی کنند.

با این حال هنوز وجود یا عدم وجود موجودات فضایی توسط سازمانی تایید یا ابطال نشده است و هر چند مدت ویدیوهایی در صفحات مجازی به شکل ویروسی منتشر می شوند که حاکی از وجود این موجودات بر روی کره زمین می باشند.

برای مثال روز گذشته تصاویری عجیب توسط یک خانم در صفحات مجازی منتشر شد که توانست با بازدید و واکنش های مختلفی روبرو شود. جزئیات بیشتر را در ادامه این مطلب از بخش سرگرمی نمناک خواهیم گفت. 

روز گذشته تصاویری در صفحات مجازی به شدت دیده شد و با واکنش های متعددی روبرو گشت که این تصاویر حاکی از وجود سفینه موجودات فضایی در آسمان کره زمین بود. اما چیزی که این تصاویر را این گونه محبوب نمود، شکل عجیب این سفینه بود که به شکل مثلث بود و به دلیل چراغ های قرمز رنگی که در پایین آن قرار داشت، آنرا همانند یک پیتزا معرفی نمودند.

با این حال هنوز تایید و یا عدم تایید این تصاویر منتشر نشده است!

کشف سفینه موجودات فضایی به شکل پیتزا ! + تصاویر

کشف سفینه موجودات فضایی به شکل پیتزا ! + تصاویر : امتیاز : 3.3 تعداد رای : 3
این مطلب مفید بود ؟21
منبع : بخش سرگرمی نمناک/ف.ن
نظرات
وبگردی