سقط جنین

پزشکی که برای سقط قلب جنین را سوراخ می کند!

تاریخ انتشار : 30 خرداد 1395کد مطلب : 32386زمان مطالعه : 3 دقیقه
متاسفانه برخی از پزشکان به طرز بی رحمانه ای اقدام به سقط جنین می کنند . قتل جنین امروزه یکی از مسائل نگران کننده ای است که در جامعه رواج پیدا کرده است.

شیوه برخی پزشکان برای سقط جنین قانونی:قلب جنین را با سوزن سوراخ می کنند تا بمیرد

رئیس شورای فرهنگی و اجتماعی زنان و خانواده با اشاره به تسهیلات در نظر گرفته شده برای مادران دانشجو به منظور ادامه تحصیل و بی توجیه به آنها از سوی وزارت علوم گفت:طبق بررسی ها برخی پزشکان برای صدور مجوز سقط اقدام به قتل جنین می کنند.


کبری خزعلی در نشست خبری به مناسبت سی ومین سالگرد تاسیس شورای فرهنگی و اجتماعی زنان اظهار داشت:در سال 93 وظایفی از سوی رهبر معظم انقلاب برای شورای عالی انقلاب فرهنگی مشخص شد که فهم، تبیین و تثبیت حساسیت مسائل فرهنگی، بازآرایی مداوم جبهه فرهنگی انقلاب، پایش وضعیت فرهنگی کشور و مهار تحدیدها و آسیب ها از جمله اصلی ترین این موارد بود.

وی افزود:شورای فرهنگی و اجتماعی زنان و خانواده در سال 65 برای ارتقای جایگاه زنان، تأمین حقوق همه جانبه بر پایه موازین اسلامی، ریشه یابی انحرافات اخلاقی و پاسداری از خانواده و قداست آن تأسیس شد.

رئیس شورای فرهنگی و اجتماعی زنان و خانواده گفت:در این شورا موظفیم تا هر سال وضعیت فرهنگی و اجتماعی زنان کشور را رصد و گزارش آن را به شورای عالی انقلاب فرهنگی ارائه کنیم و در زمینه اشتغال زنان، مسائل فرهنگی، آموزش عالی، اوقات فراغت، سیاست های بین الملل، تحکیم و تعالی خانواده، ارتقای مشارکت زنان و ارتقای سلامت آنها، سیاست هایی داریم.

خزعلی با اشاره به این که در سال 90 ستاد ملی زن و خانواده به عنوان هیئت دولت چابک و تخصصی در حوزه مسائل زنان و خانواده ایجاد شد، مطرح کرد:مصوبات مربوط به جمعیت و تحکیم و تعالی خانواده در ستاد ملی زن و خانواده تصویب شد و هر سه قوه باید در برابر این مصوبات پاسخگو باشند.

وی ادامه داد:با برنامه ریزی های صورت گرفته توانستیم سهمیه ای را برای تحصیل پزشکان زن در دانشگاه ها دریافت کنیم که بر این اساس هزار و 300 نفر از زنان در حوزه های قلب و عروق، اورولوژی و اورتوپدی براساس سهمیه مشخص شده به دانشگاه ها وارد شده و فارغ التحصیل شدند تا به زنان جامعه که نمی خواهند نزد پزشک مرد بروند، خدمت رسانی کنند.

رئیس شورای فرهنگی و اجتماعی زنان و خانواده با اشاره به این که از سال 92 قانونی وضع و ابلاغ شده تا هر مادر دانشجویی که صاحب فرزند می شود بتواند در طول تحصیل 2 سال مرخصی بگیرد افزود:هم اکنون این قانون اجرایی نمی شود.

خزعلی ادامه داد:شورای فرهنگی و اجتماعی زنان و خانواده طرحی را پیشنهاد داده تا دوران تحصیل دختران فشرده شود به گونه ای که تا پانزده سالگی دیپلم خود را اخذ کنند و بتوانند سریع تر ازدواج کنند. همچنین امکاناتی فراهم شود تا مادران دانشجو بتوانند واحدهای درسی دانشگاه را به صورت غیرحضوری طی کنند.

وی گفت:قانون تشکیل ازدواج که 10 سال از تصویب آن می گذرد هم اکنون اجرایی نمی شود و قانون مد و لباس نیز مورد بی توجهی قرار گرفته است. به گونه ای که برخی افراد مطرح می کنند مد ما زیر نظر ایتالیا برود تا بتوانیم دنیا را متحول کنیم.

رئیس شورای فرهنگی و اجتماعی زنان و خانواده در ادامه با اشاره به سقط جنین مطرح کرد:یکی از عوارض سقط جنین تحدید

سلامت روان مادر است از سوی دیگر طبق بررسی هایی که ما انجام داده ایم برخی پزشکان با دریافت مبلغ یک تا 2 میلیون تومان با وارد کردن سوزن به قلب جنین منجر به مرگ آن شده و سپس گواهی با این استدلال که جنین مرده است مجوز سقط او را صادر می کنند.

پزشکی که برای سقط قلب جنین را سوراخ می کند!

52
این مطلب مفید بود ؟20
برگرفته از خبرآنلاین /ن
برچسب :
وبگردی