سقوط آزاد کودک
والدین کودک خردسال سخت مشغول تماشای ویترین ها در مرکز خریدی بزرگ بودند که فرزندشان ناگهان به سرعت به سمت پله برقی رفت و....

لحظات نفس گیر سقوط آزاد کودک 9 ماهه از پله برقی

ویدئویی که توسط دوربین های مداربسته فروشگاهی در چین ضبط شده است اتفاق رعب برانگیزی را نشان می دهد که خوشبختانه پایان خوشی داشت .

همانطور که در این بخش از سرگرمی نمناک مشاهده می کنید در دوربین صحنه ای را میگیرد که در ان یک کودک 9 ماهه که نامی از اون منتشر نشده است به سرعت از محلی که والدینش در مرکز خرید مشغول بررسی اجناس هستند جدا شده و بعد از فاصله گرفتن از آنها با کمک چرخ های روروئک خود به سمت پله های برقی می رود.

در این لحظه هیچ کس حواسش به او نیست تا اینکه روروئک به روی پله برقی رسیده و به سمت جلو حرکت می کند و در کمتر از ثانیه ای واژگون می شود.

سقوط آزاد کودک

سقوط کودک 9 ماه از پله برقی 

خوشبختانه فردی از طبقه ی پایین برای نجات کودک خود را به موقع به پله برقی میرساند و جان او را نجات می دهد. مادر این کودک بعد از نجات فرزندش گفت :صحنه ی هولناکی بود برای من ، به سرعت خودم را به او رساندم که دیدم فردی او را نجات داده است . بزرگترین شانسی که کودک بازیگوش من داشت این بود که روی پله برقی ایستاد که از پایین به بالا می آمد.

سقوط آزاد کودک از پله برقی

لحظه سقوط کودک 9 ماه از پله برقی 

لحظات نفس گیر سقوط آزاد کودک 9 ماهه از پله برقی

0.531
این مطلب مفید بود ؟328
منبع : بخش سرگرمی نمناک/ح.ب /ن
نظرات
وبگردی