نمناک اخبارحوادث سقوط اتوبوس پرسنل پتروشیمی پارس جنوبی + تصاویر
تصادف ، پتروشیمی
سقوط اتوبوس عسلویه از ارتفاع 10 متری، 35 نفر از کارکنان و کارگران یکی از شرکت های پتروشیمی در پارس جنوبی و راننده را روانه بیمارستان کرد. علت اولیه سقوط این اتوبوس از سوی ماموران پلیس فرسودگی و نقص فنی اعلام شده است.
تاریخ انتشار : 17 اسفند 1394

سقوط اتوبوس عسلویه

صبح امروز اتوبوسی از شرکت پیمانکاری «شبدیز» مربوط به پتروشیمی مخازن سبز در ساعت 6. 30 دقیقه بامداد امروز به داخل محوطه پتروشیمی «انتخاب» سقوط کرد. به دنبال این سقوط 35 مسافر این اتوبوس، که از پرسنل یکی از شرکت های پتروشیمی در پارس جنوبی بودند، آسیب دیدند.

 حادثه در عسلویه

سقوط اتوبوس در پارس جنوبی

عبدالرحیم دادجو، رئیس اور ژانس و فوریت های پزشکی استان بوشهر در این رابطه به آنا گفت:حادثه ساعت 6:40 دقیقه به ما اعلام شد و بلافاصله امدادگران راهی محل شدند. مصدومان این حادثه که 35 نفر بودند به بیمارستان نبی اکرم عسلویه انتقال داده شدند.

 حادثه در عسلویه

سقوط اتوبوس در عسلویه

هادی صادق، مسئول فوریت های پزشکی شهرستان های عسلویه و کنگان نیز در این رابطه می گوید:اتوبوس از ارتفاع 10 متری سقوط کرده است که باعث شکستگی دست و پای سرنشنیان شده است. در این حادثه کسی دچار سوختگی نشده است اما سه نفر از سرنشینان این اتوبوس به خاطر شدت جراحات به بیمارستان کنگان انتقال داده شدند که احتمال دارد از آنجا به بیمارستان بوشهر انتقال داده شوند. طبق اعلام اولیه پلیس 110، علت حادثه، فرسودگی خودرو و نقص فنی است؛ اما بررسی ها برای مشخص شدن علت اصلی این حادثه ادامه دارد.

 تحقیقات برای مشخص شدن علت این حادثه در دست بررسی است.

سقوط اتوبوس ، عکس ها و جزئیات سقوط اتوبوس در عسلویه

سقوط اتوبوس پرسنل پتروشیمی پارس جنوبی + تصاویر
: امتیاز : 3.9 تعداد رای : 9
برگرفته از آناج - /م
این مطلب مفید بود ؟
7 2
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف