سقوط از برج

سقوط مرگبار پسر جوان کارخانه دار از برج غرب تهران

تاریخ انتشار : 20 اسفند 1396کد مطلب : 10632زمان مطالعه : 2 دقیقه
سقوط پسر جوان 30 ساله از برج در غرب تهران موجب مرگ وی شد. تحقیقات درباره این پرونده ادامه دارد.

مرگ مرموز جوان کارخانه دار با سقوط از طبقه پنجم برج

ساعت 23 جمعه - 18 اسفند- گزارش سقوط مرد 30 ساله ازبرجی درغرب تهران به بازپرس کشیک قتل پایتخت و تیم تحقیق اعلام شد.
به دنبال اعلام این گزارش وحضورتیم جنایی درمحل حادثه مشخص شد زمان سقوط، دختر جوانی در طبقه پنجم- خانه قربانی - و دختر دیگری نیز در لابی برج حضور داشته اند. بدین ترتیب به دستور بازپرس شعبه دوم دادسرای امور جنایی تهران دو دختر جوان برای بازجویی به دادسرای جنایی انتقال یافتند.
بنفشه، دختر جوان تحصیلکرده که کارمند یک شرکت است در تحقیقات گفت:«یک ماه و نیم ماه قبل درفضای مجازی با مهران آشنا شدم ومدتی بعد به من پیشنهاد ازدواج داد. او می گفت با برادرش یک کارخانه دارند. وقتی موضوع خواستگاری وازدواج را مطرح کرد موضوع را برای خانواده ام تعریف کردم و آنها گفتند چون خواستگاری رسمی صورت نگرفته، بهتر است مراقب باشم. تا اینکه مهران چندساعت قبل از حادثه از من خواست به خانه اش بروم تا در مورد زندگی آینده مان باهم صحبت کنیم. من هم بدون اینکه به کسی حرفی بزنم راهی خانه مهران شدم. ساعت حدود 7 شب به آنجا رسیدم و کمی در مورد زندگی آینده مان صحبت کردیم. ساعت 9 و نیم شب بود که زنگ خانه به صدا درآمد. مهران گفت برادرش است و از من خواست به اتاق خواب بروم. لحظاتی گذشته بود که برادرش وارد آپارتمان شد وسراسیمه خبرازسقوط مهران داد.
درحالی که بنفشه چنین اظهاراتی داشت، سهیلا، دختر دیگری که در محل حادثه حضور داشت به تیم جنایی گفت:یک سال و هفت ماه قبل با مهران درفضای مجازی آشنا شدم و او پیشنهاد ازدواج داد. ارتباط ما ادامه داشت تا اینکه ازحدود دو ماه قبل متوجه رفتارهای مشکوک مهران شدم. او دیدارهایش را با من کم کرده بود و جواب تلفنم را هم درست وحسابی نمی داد.ساعاتی قبل از حادثه چند بار با مهران تماس گرفتم اما جواب نداد. ازآنجا که نگرانش شده بودم به محل زندگی اش آمدم. چون خانه او در برج قرار دارد براحتی توانستم وارد شوم. وقتی به مقابل آپارتمانش رسیدم صدای بلند زن جوان و موسیقی شنیدم. هر چه زنگ زدم کسی جواب نداد و چند دقیقه بعد نگهبان به سراغم آمد و از من خواست برج را ترک کنم. می دانستم که مهران از او خواسته تا مرا از آنجا دور کند. به ناچار به لابی برج رفتم و منتظرماندم تا به هرشکل ممکن با مهران صحبت کنم که ناگهان صدایی آمد و متوجه شدیم که مهران به پایین پرتاب شده است.»
ازسوی دیگر کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی پایتخت در بررسی هایشان دریافتند که مهران سه ماه قبل دختر جوان دیگری را به عقد خود درآورده است.
با توجه به اظهارات دو دختر جوان، بازپرس مرادی از شعبه دوم دادسرای امور جنایی تهران، دستور تحقیقات تخصصی برای کشف اینکه آیا مهران خودش به پایین پرتاب شده یا اینکه اوتوسط فرد یا افرادی پرتاب شده است را صادر کرد. همچنین بنفشه به دلیل اینکه زمان سقوط مرگباردر محل حادثه حضور داشت بازداشت شد.

*عکس تزئینی می باشد.

سقوط مرگبار پسر جوان کارخانه دار از برج غرب تهران

1.225
این مطلب مفید بود ؟619
برگرفته از ایران آنلاین - /م
وبگردی