نمناک اخبارحوادث سقوط دختر جوان از برج مسکونی در کامرانیه + عکس
سقوط از برج ، برج کامرانیه
معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی تهران بزرگ از سقوط دختر جوان 24 ساله از طبقه پنجم یک برج مسکونی در کامرانیه خبر داد.
تاریخ انتشار : 18 فروردین 1397

سقوط دختر جوان 24 ساله از طبقه پنجم برج مسکونی در کامرانیه

معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی تهران بزرگ از فوت مشکوک دختری 24ساله خبر داد که شواهد اولیه نشان می دهد وی پس از درگیری لفظی با نامزدش از طبقه پنجم یک برج مسکونی به پائین سقوط کرد.

سرهنگ کارآگاه حمید مکرم، از فوت مشکوک دختری 24 ساله خبر داد که شواهد اولیه حکایت از آن دارد که وی پس از درگیری لفظی با نامزدش از طبقه پنجم یک برج مسکونی به پائین سقوط کرده است.

 معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی تهران بزرگ در تشریح ماجرای فوت این دختر جوان گفت:ساعت 3 بامداد مورخه 1397/1/16 از طریق مرکز فوریت های پلیسی 110 به کلانتری 123 نیاوران اعلام شد که دختر جوانی بر اثر سقوط از بالای یک برج مسکونی در منطقه کامرانیه به بیمارستان منتقل و با وجود اقدامات درمانی فوت کرده است.

 با اعلام خبر به اداره دهم پلیس آگاهی تهران بزرگ و تشکیل پرونده مقدماتی با موضوع «فوت مشکوک»، کارآگاهان به محل حادثه در چهار راه کامرانیه اعزام و در تحقیقات میدانی اطلاع پیدا کردند که متوفیه به همراه نامزدش به عنوان میهمان در یکی از واحدهای برج مسکونی در طبقه پنجم حضور داشته است که گویا پس از پایان میهمانی و در زمان خروج از منزل میزبان با نامزدش درگیری لفظی پیدا کرده و در ادامه پیکر نیمه جانش در لابی برج مسکونی پیدا شده است. 

معاون مبارزه با جرایم پلیس آگاهی تهران بزرگ با اشاره به بازداشت موقت نامزد متوفیه جهت انجام تحقیقات افزود:در تحقیقات اولیه از نامزد متوفیه به نام امیر (36 ساله) وی در اظهاراتش مدعی است که پس از پایان میهمانی ، بر سر زمان خارج شدن از منزل با مریم درگیری لفظی پیدا کردم ؛ مریم به حالت قهر به داخل یکی از اتاق ها رفت و در را از داخل قفل کرد، چندین بار به همراه دوستم که میهمانش بودیم از وی خواهش کردیم تا در اتاق را باز کند تا با هم صحبت کنیم اما او در را باز نکرد ؛ مدتی از این موضوع گذشت، در حالیکه من به همراه دوستم در داخل اتاق پذیرایی نشسته بودیم تا نهایتا مریم خودش از اتاق خارج شود، از قسمت نگهبانی برج با ما تماس گرفتند و خبر دادند که [ پیکر نیمه جان مریم ] در وسط لابی برج افتاده است ! باور نکردیم ؛ به سراغ اتاقی که مریم داخل آن بود رفتیم ؛ چندین نوبت مریم را صدا زدیم تا او در را باز کند اما جوابی نیامد ؛ نهایتا در را شکسته و وارد اتاق شدیم ؛ مریم داخل اتاق نبود و پنجره اتاق نیز باز بود؛ به لبه پنجره رفته و از آنجا به پائین نگاه کردم ؛ مریم وسط لابی برج افتاده بود.

متهم به قتل

سرهنگ کارآگاه حمید مکرم ، معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی تهران بزرگ با اعلام این خبر گفت:ضمن انجام هماهنگی با مقام قضایی دادسرای جنایی تهران، تحقیقات تکمیلی جهت مشخص شدن علت اصلی مرگ متوفیه در دستور کار اداره تهم ویژه قتل پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفته است .

سقوط دختر جوان از برج مسکونی در کامرانیه + عکس

سقوط دختر جوان از برج مسکونی در کامرانیه + عکس
:
امتیاز : 3.8 تعداد رای : 12
برگرفته از خبر آنلاین /م
این مطلب مفید بود ؟ 9 3
نظر کاربران
سمیرا

سمیرا

ناراحت کننده ولی اموزنده بودن

پاسخ دادن 0 4
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف