سقوط تاور کرین

سقوط جرثقیل غول پیکر تاور کرین در بزرگراه ارتش

تاریخ انتشار : 19 مرداد 1398کد مطلب : 11098زمان مطالعه : 1 دقیقه
سخنگوی سازمان آتش نشانی تهران از سقوط تاور کرین در بزرگراه ارتش میدان اراج خبر داد.

سقوط تاور کرین در اتوبان ارتش

ایسنا: سخنگوی سازمان آنشنشانی تهران از سقوط یک دستگاه جرثقیل تاور کرین در یک کارگاه ساختمانی در بزرگراه ارتش خبر داد.

جلال ملکی در این باره گفت:ساعت 8:50 دقیقه صبح امروز حادثه سقوط جرثقیل تاور کرین (جرثقیل برجی) در بزرگراه ارتش - میدان اراج به سامانه 125 اعلام شد که بلافاصله دو ایستگاه به محل حادثه که یک کارگاه ساختمانی بود اعزام شدند.

وی افزود:در این حادثه بازوی جلویی جرثقیل به دلایل نامعلوم دچار شکستگی می شود اما خوشبختانه جدا نشده و به زمین سقوط نکرده بود اما بازوی جلویی به گونه ای به سمت جلو خم شده بود که بازوی عقبی جرثقیل به زمین برخورد کرده بود.

به گفته وی، در این حادثه کارگری که در محوطه حضور داشت، بخاطر برخورد قطعات دچار آسیب شده بود که توسط عوامل آتش نشانی به اورژانس تحویل داده شد.

ملکی ادامه داد:اما کارگری که در کابین اپراتوری در بالای جرثقیل حضور داشت سالم بود ولی چون کابین از جای خود جابجا و منحرف شده بود، کارگر با کمک عوامل آتشنشانی با نردبان به پایین منتقل می شود.

سخنگوی آتش نشانی تهران ادامه داد:محل حادثه تا دقایقی تحویل مالکان پروژه می شود تا با هماهنگی و حضور یک جرثقیل برای جابجایی قطعات جرثقیل حادثه دیده اقدام شود.

ملکی در پایان این را هم گفت:این حادثه طی چند روز گذشته چندمین حادثه جرثقیل تاورکرین است و نشان دهنده این است که نیازمند بازنگری اساسی در کارکرد این گونه وسایل در کارگاه های ساختمانی هستیم.

*عکس تزئینی است.

انتهای پیام/م

سقوط جرثقیل بزرگ تاور کرین در اتوبان ارتش تهران

02
این مطلب مفید بود ؟02
برچسب :
وبگردی