سقوط جت شخصی
اخیرا زمانیکه یک جت شخصی کوچک در فرودگاه بین المللی شرمتیوو مسکو شروع به پرواز نمود، ناگهان با مشکل فنی روبرو شد و با زمین برخورد کرد!

سقوط جت شخصی چند ثانیه بعد از پرواز! 

در میان تمام وسایل نقلیه ای که امروزه برای جا به جایی انسان ها در سرتاسر جهان استفاده می شوند، می توان به هواپیماها اشاره نمود که از پرطرفدارترین و مهم ترین وسایل نقلیه جهان شمرده می شوند و می توانند در میزان ساعت بسیار کمتری نسبت به اتوبوس ها و اتومبیل های شخصی شما را به مقصد مورد نظرتان برسانند.

از این رو برای خرید بلیط هواپیما می بایست هزینه زیادی کنید تا بتوانید به مقصد خود هر چه سریعتر برسید که در مقابل این هزینه ای که هر یک از ما برای استفاده از هواپیماها در مسافرت هایمان می کنیم، انتظار خدمات رسانی نیز داریم که در کنار خدمات رسانی امنیت جان ما به خطر نیوفتد و دچار سوانح هوایی نباشیم.

به همین دلیل شرکت های هواپیمایی می بایست با بررسی روزمره تمام هواپیماهای خود از سوانح وحشتناک هوایی خودداری نمایند تا در وهله اول جان مسافران مختلف با هر نام و نشانی در برابر آسیب های احتمالی حفظ شود و این مهم ترین نکته ای است که متاسفانه توسط تمام شرکت های مسافربری هوایی رعایت نمی شود و به آن اهمیت زیادی داده نمی شود.

برای مثال اخیرا ویدیویی عجیب و دردناک از فرودگاهی واقع در مسکو از یک جت شخصی منتشر شد که توانست با بازدید و واکنش های متعددی از جانب کاربران صفحات اجتماعی روبرو شود. جزئیات بیشتر را در ادامه این مطلب از بخش سرگرمی نمناک خواهیم گفت.

اخیرا طی فرود اضطراری هواپیمایی در مسکو که بعد از سقوط متاسفانه آتش گرفت و 41 نفر از مسافران آنها جان خود را از دست دادند، اخیرا ویدیو جت شخصی کوچکی با خلبانی " دنیس اودکیموف " در فرودگاه بین المللی شرمتیوو مسکو منتشر شد که توانست با حواشی متعددی روبرو شود.

همان گونه که در ویدیو ذیل مشاهده می کنید، جت شخص کوچک زمانیکه به حالت پرواز در می آید، چند ثانیه بعد از بلند شدن از زمین، ناگهان دچار مشکل فنی می شود و با زمین برخورد می کند و فورا آتش می گیرد که خوشبختانه خلبان این جت شخصی موفق به نجات می شود و جان سالم بدر می برد.

ویدیو سقوط جت شخصی چند ثانیه بعد از پرواز!

سقوط جت شخصی چند ثانیه بعد از پرواز! + فیلم

51
این مطلب مفید بود ؟10
منبع : بخش سرگرمی نمناک/ف.ن
وبگردی