نمناک اخبارحوادث سقوط مرگبار جرثقیل در اتوبان نیایش
سقوط جرثقیل ، سقوط جرثقیل در اتوبان نیایش
صبح امروز یک دستگاه جرثقیل تاور کرین در بزرگراه نیایش سقوط کرد که متاسفانه اپراتور در این حادثه کشته شد. در ادامه جزئیات حادثه سقوط جرثقیل در اتوبان نیایش را میخوانید.
تاریخ انتشار : 9 آبان 1394

جزئیات سقوط جرثقیل در اتوبان نیایش

جلال ملکی سخنگوی سازمان آتش نشانی با اشاره به حادثه سقوط جرثقیل تاور کرین اظهارکرد:ساعت 8:41 دقیقه صبح امروز سقوط یک دستگاه جرثقیل تاور کرین در بزرگراه نیایش به سازمان آتش نشانی اعلام و بلافاصله دو ایستگاه به محل حادثه اعزام شدند.

 
سخنگوی سازمان آتش نشانی تصریح کرد:با حضور مأموران آتش نشانی مشاهده شد حادثه در یک کارگاه ساختمانی بزرگ به وقوع پیوسته که در آن دو دستگاه جرثقیل در حال فعالیت بودند و یکی از جرثقیل ها هنگام بلند کردن بار متأسفانه از بدنه جدا شده و به درون کارگاه ساختمانی سقوط می کند.

وی اظهار کرد:مأموران آتش نشانی بلافاصله عملیات خود را آغاز کردند و در ابتدا اپراتور را که در میان آهن پاره های جرثقیل محبوس شده بود خارج و تحویل عوامل اورژانس دادند.

ملکی در ادامه بیان داشت:متأسفانه مرگ اپراتور توسط عوامل اورژانس تأیید شد و آتش نشانان با انجام اقدامات ایمن سازی عملیات خود را در ساعت 9:23 به پایان بردند.

سقوط مرگبار جرثقیل در اتوبان نیایش

سقوط مرگبار جرثقیل در اتوبان نیایش
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 8
برگرفته از میزان - /م
این مطلب مفید بود ؟ 8 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف