سقوط جرثقیل در مکه

تعداد کشته های ایرانی در حادثه سقوط جرثقیل در مکه + اسامی

تاریخ انتشار : 24 شهریور 1394کد مطلب : 20483تعداد نظرات : 3 نظر
اسامی و تعداد زائران ایرانی کشته شده در حادثه سقوط جرثقیل در مکه اعلام شد. تعدادی از هموطنانمان نیز در این حادثه مجروح شدند.

زائران ایرانی کشته شده در حادثه سقوط جرثقیل در مکه

حمید محمدی  با بیان اینکه به دنبال حادثه سقوط بالابر در مکه، مجروحان با جدیت تمام تیم های امدادی و پزشکی به بیمارستان ها منتقل شدند، اظهار داشت:یک نفر از مجروحان از همان ابتدا فوت کرد و مابقی مجروحان به بیمارستان منتقل شدند.

وی با بیان اینکه بلافاصله بعد از وقوع این حادثه به تمامی مدیران کاروان ها اعلام کردیم که اگر مفقودی دارند به ما اعلام کنند، تصریح کرد:این اطلاعات جمع آوری شد و تیم های امدادی و پزشکی به جستجو و سرکشی به بیمارستان ها پرداختند تا اینکه شب گذشته در مجموعه ای که اجساد در آنجا نگهداری می شد، 4 جسد مربوط به حجاج ایرانی تشخیص داده شد.

معاون حج، عمره و عتبات سازمان حج و زیارت خاطرنشان کرد:سیف الله اسدی مینا، اولین قربانی این حادثه بلافاصه بعد از وقوع آن بود و محمد مجلسی، علیرضا اسمعیلی، سیدمحمدهاشم زهی و علیرضا عامری، حجاج دیگری بودند که جسد آنها دیشب تشخیص داده شد.

تعداد کشته شده های ایرانی حادثه سقوط جرثقیل به داخل مسجدالحرام به 5 نفر رسید. اسامی این افراد عبارت است از سیف الله اسدی از همدان، محمد مجلسی از کاروان شماره 17743 از تهران، ولی اسمعیلی از کاروان شماره 39009 از خراسان جنوبی، محمد هاشم زهی از کاروان شماره 23114 از سیستان و بلوچستان و علیرضا عامری از کاروان شماره 22124 از سمنان.

تصاویر این افراد را در زیر می بینید:

 

کشته های حادثه مکه

کشته های حادثه سقوط جرثقیل در مکه

تعداد فوت شده های ایرانی در حادثه سقوط جرثقیل به 11 تن رسید

حمید محمدی از فوت شدن سه زائر ایرانی مفقود شده خبر داد و گفت:پس از به دست آمدن سرنخ هایی از حضور این سه زائر در مسجد الحرام در زمان وقوع حادثه فرضیه کشته شدن این سه زائر خانم قوت گرفت.

معاون حج، عمره و عتبات سازمان حج و زیارت افزود:پس از پیگیری های مداوم ستاد گمشدگان و تیم پزشکی هلال احمر و سازمان حج و زیارت مشخص شد که این سه زائر خانم ایرانی در حادثه تلخ سقوط جرثقیل به مسجد الحرام از دنیا رفته اند.

وی افزود:نام این 3 زائر خانم ایرانی عبارت است از مریم آل طه فرزند میرجواد با شماره کاروان 11266، فاطمه دامغانی فرزند ذبیح الله با شماره کاروان 22124، کبری بیگم میرغفوری فرزند میرحسین با شماره کاروان 22124.

محمدی ادامه داد:خبر فوت این افراد به خانواده هایشان اطلاع داده شده است. بنابراین تعداد کشته های ایرانی حادثه مسجدالحرام به 11 تن رسید.

تعداد کشته های ایرانی در حادثه سقوط جرثقیل در مکه + اسامی

4.3132
این مطلب مفید بود ؟11418
برگرفته از تسنیم، فارس، جام نیوز /ن
برچسب : سقوط جرثقیل
3 نظر به ثبت رسیده است
saleh1394-06-24
سلام.واقعا باورش سخته.یکی از اقوام من هم بین این عزیزان هست.بیاین برای شادی روح همه عزیزانمان یه فاتحه بخوانیم
201
مهدی1394-06-27
⛔️⛔️⛔️⛔️⛔️⛔️⛔️⛔️⛔️⛔️
آیا میدانید اولین هواپیما در چه زمانی به مرکز تجارت جهانی در نیویورک برخورد کرد؟
ساعت 9 و 10 دقیقه
روز 11 سپتامبر 2001

آیا میدانید جرثقیل در چه زمانی در مسجدالحرام سقوط کرد؟
ساعت 17 و 10 دقیقه
روز 11 سپتامبر 2015

نکته: اختلاف ساعت مکه با نیویورک 8- ساعت است.
⛔️⛔️⛔️⛔️⛔️⛔️⛔️⛔️⛔️⛔️
333
حامد1394-06-29
خدا رحمتشون کنه، دو نفرشون خواهر و شوهر خواهر همسایه دیوار به دیوار ما بودن.
121
وبگردی