نمناک اخبارحوادث سقوط مرگبار زن تهرانی هنگام خانه تکانی
سقوط زن ، خانه تکانی
سقوط زن جوان از طبقه دوم یک ساختمان پنج طبقه در حین نظافت پنجره ها منجر به مرگ وی شد.
تاریخ انتشار : 15 اسفند 1395
بازدید : 71,144 نفر

سقوط زن جوان از طبقه دوم در شهرک ولیعصر تهران

ساعت 12:49 سیزدهم اسفند ماه جاری سقوط زن جوان در ساختمان مسکونی در شهرک ولیعصر (عج) خیابان شهید مسلمی به سامانه 125 اعلام شد که به سرعت آتش نشانان ایستگاه 38 آتش نشانی با هماهنگی ستاد فرماندهی سازمان آتش نشانی تهران خود را به محل حادثه در شهرک ولی عصر(عج)، خیابان شهید مسلمی رساندند.

حجت الله قاسمی؛ افسر آماده منطقه چهار عملیات آتش نشانی تهران درباره جزئیات این حادثه اظهار کرد:خانم میانسال در حال نظافت پنجره های واحد مسکونی بوده که ناگهان تعادل خود را از دست داده و از قسمت نمای طبقه دوم ساختمانی پنج طبقه به سطح زمین سقوط کرده بود همچنین براثر این حادثه کابل برق کوچه دچار پارگی شده و در زمان رسیدن نیروهای عملیاتی خانم میانسال کاملاً بی هوش بود.

این افسر آماده آتش نشانی ادامه داد:آتش نشانان بلافاصله پس از ایمن سازی محل حادثه، خانم حدوداً چهل ساله را تحویل امدادگران اورژانس دادند که متأسفانه بعد از انجام معاینات پزشکی مشخص شد وی بر اثر شدت جراحات جان خود را از دست داده است.

قاسمی تصریح کرد:نیروهای عملیاتی پس از ایمن سازی، محل حادثه را تحویل عوامل انتظامی دادند.

بنابر اعلام پایگاه خبری 125؛ با توجه به نزدیک شدن به ایام پایانی سال و آغاز کارهای مربوط به نظافت منازل، کارشناسان سازمان آتش نشانی تهران به شهروندان توصیه می کنند همواره نکات ایمنی را در نظر بگیرند تا شاهد این گونه حوادث تلخی نباشیم.

سقوط مرگبار زن تهرانی هنگام خانه تکانی

سقوط مرگبار زن تهرانی هنگام خانه تکانی
:
امتیاز : 4 تعداد رای : 63
برگرفته از تسنیم - /م
این مطلب مفید بود ؟ 50 13
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف