نمناک اخبارحوادث سقوط مهندس ناظر از ارتفاع 12 متری + تصاویر
سقوط از ارتفاع ، سقوط
مهندس جوانی که در حال بررسی بخشی از ساختمان موزه بود نا گهان با سقوط از ارتفاع 12 متری به زمین افتاد و تقریبا مرد .
تاریخ انتشار : 25 اردیبهشت 1395
بازدید : 3,769 نفر

سقوط از ارتفاع مهندسی که در حال بررسی چراغ های موزه بود

فانی کاثولا مهندسی است که در حال بررسی چراغ های موزه رودین در فیلادلفیا بود که ناگهان به پایین پرت شد و تقریبا مرد اما به علت اینکه سریع به بیمارستان منتقل شد توانست زنده بماند.

سقوط از ارتفاع

او پس از این حادثه 45 روز در بیمارستان بستری شد. او به دلیل مشکلاتی که برایش به وجود آمده مجبور است تمام عمرش را از کمک ها پزشکی استفاده کند چرا که تمام استخوان های بدنش شکسته بودند.این مهندس 27 ساله پس از انجام 15 عمل به زندگی بازگشت. او در حال بررسی چراغ های زیرشیروانی بود که این حادثه روی داد.

سقوط از ارتفاع

او مجبور بود برای بررسی نور چراغ ها از روی سقف شیشه ای عبور کند که نگهبانی که همراهش بود به او گفت او به راحتی می تواند از روی سقف شیشه ای عبور کند بدون اینکه مشکلی پیش آید. اما متاسفانه شیشه شکست و او به روی زمین سقوط کرد. او توانست 7.25 میلیون دلار به عنوان خسارت از بیمه و موزه دریافت کند.

پس از گذشت چند وقت او بالاخره توانست به کار خود باز گردد البته دیگر نمی تواند دست به چنین کارهایی بزند بلکه تنها می تواند در موارد مورد نیاز تنها مشاوره دهد.

تصاویر هولناک سقوط مهندسی از ارتفاع 12 متری


سقوط از ارتفاع

سقوط از ارتفاع

سقوط از ارتفاع

سقوط از ارتفاع

سقوط مهندس ناظر از ارتفاع 12 متری + تصاویر

سقوط مهندس ناظر از ارتفاع 12 متری + تصاویر
:
امتیاز : 3.8 تعداد رای : 8
برگرفته از باشگاه خبرنگاران /ن
این مطلب مفید بود ؟ 6 2
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف