نمناک اخبارحوادث سقوط مرگبار هلیکوپتر روی مردم در خیابان + تصاویر
سقوط هليكوپتر ، حادثه هلیکوپتر در آمریکا
صدای مهیب در یکی از خیابان ها موجب وحشت ساکنین شد ، سقوط هلیکوپتر کنار دیوار خانه ای 3 کشته و 2 زخمی برجای گذاشت.
تاریخ انتشار : 11 بهمن 1396

سقوط هلیکوپتر روی سر عابران در خیابان

حادثه ای غیرمنتظره در کالیفرنیا جان 3 نفر را گرفت ، سقوط یک فروند هلیکوپتر کنار خانه ای در یکی از ایالات آمریکا خسارات جدی به بار آورد.

Newport helicopter crash:Three dead and two injured 'after chopper crash-lands on top of victim walking along street'

سقوط هلیکوپتر

تصویر حادثه سقوط هلیکوپتر کنار خانه ای در آمریکا

سقوط هلیکوپتر کنار خانه ای در نیوپورت بیچ

گزارش سقوط یک فروند هلیکوپتر از آسمان در منطقه ای مسکونی نیروهای امداد و آتش نشانی را به محل حادثه کشاند . تصاویر منتشر شده از این حادثه حاکی از آن است که هلیکوپتر R44 در فاصله نه چندان دوری از باند فرود روی دیوار یکی از خانه ها سقوط کرده است و همانطور که در ادامه مشاهده می کنید بخشی از باله های بالگرد روی سقف خانه قرار گرفته . به گفته شاهدان حادثه هلیکوپتر با صدای هولناک کف خیابان و درست در محلی که چند عابر پیاده در حال حرکت بودند سقوط کرد ، ابتدا تصور کردیم سنگی بزرگ روی زمین افتاده اما با نزدیک شدن به صحنه بالگرد را دیدیم که چطور به دلیل برخورد شدید دچار مشکل شده بود .

سقوط هلیکوپتر

سقوط هلیکوپتر

سقوط هلیکوپتر در یکی از خیابان های کالیفرنیا و مرگ 3 عابر پیاده

به گزارش میرر این حادثه 3 کشته و 2 مصدوم برجای گذاشت که به گفته ی نیروهای پلیس یکی از مصدومان سرنشین هلیکوپتر بود ، 4 سرنشین دیگر خوشبختانه دچار هیچ آسیبی نشده اند.  دیوید هری" و همسرش اولین شاهدان حادثه گفتند :با شنیدن صدای مهیب از خانه بیرون آمدیم ، ابتدا تصور کردیم چیزی روی خانه ما سقوط کرد در حالیکه هلیکوپتر کنار خانه ی همسایه مان افتاده بود . صحنه ی هولناکی بود ، خلبان حدود 8 متر دورتر از هلیکوپتر افتاده بود که از قرار معلوم هنگام سقوط از داخل بالگرد به بیرون پرت شده بود. 

سقوط مرگبار هلیکوپتر روی مردم در خیابان + تصاویر

سقوط مرگبار هلیکوپتر روی مردم در خیابان + تصاویر
:
امتیاز : 3.3 تعداد رای : 6
منبع : بخش خبری نمناک /ن
این مطلب مفید بود ؟ 4 2
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف