سقوط وحشتناک
کارناوالی در آرژانتین شاهد اتفاقی تلخ بود. سقوط هولناک قسمتی از جایگاه تماشاگران که چندین مجروح بر جای گذاشت.

سقوط جمعیت روی دو استیج متصل به هم در جریان کارناوالی در آرژانتین

لحظه وحشتناکی بود که استیج با بیش از 250 نفر از حضار در صفوف کارناوال آرژانتین سقوط کردند ؛ بیش از 30 نفر از آنها مجروح شدند، بعضی به طور جدی، زمانی که سکوهای دید در شهر ویلا سانتا رزا در نزدیکی کوردوبا قرار داشتند. نمایش فیلم درام، در ساعت های اولیه صبح روز گذشته، نشان داد جوانان قبل از موسیقی بالا و پایین می پرند که در همان حین روی زمین سقوط می کنند سپس سکوتی وهم آور همه جا را فرا گرفته و حضار متوجه می شوند چه اتفاقی افتاده است.
ویدیویی که در این بخش از سرگرمی نمناک هم مشاهده می کنید دیده می شود زوجی جوان پس از تماشای دوستانشان که در زیر گرد و غبار ناپدید شدند به دستگیره های فلزی دیوار چسبیدند تا خود را از سقوط حفظ کنند اما شمار زیادی از جمعیت همزمان سقوط کردند. برخی از مصدومان ، دچار شکستگی های باز و آسیب های دیگر شدند.
باور نکردنی است که هیچ مرگ و میری گزارش نشده است. ویکتور کیفر، شهردار محلی گفت:"وقتی گروه کارناوال در حال عبور بود، جوانان شروع به بالا و پایین پریدن کردند و پایه استیج جا خالی کرد و افراد به زمین افتادند."فراوانی جمعیت و تعداد افرادی که بالا و پایین می پریدند، منجر به این شد."او در یک مصاحبه با ایستگاه رادیویی محلی اضافه کرد:"ما کاملا صدمه دیده ایم زیرا برخی افراد دچار شکستگی های باز تا اندام تحتانی شده اند." ما کاملا از این حادثه که در مهمانی اتفاق افتاد و افراد زیادی حضور داشتند ناراحت شدیم. این حادثه ای بود که می توانست حتی جدی تر شود خوشبختانه، هیچ تلفاتی نداشت.
 
ویدیو سقوط وحشتناک جمعیت

سقوط بسیار عجیب جمعیت 

تقریبا تمام مصدومان نوجوانان بودند ؛ دکتر "فرانکو نیتو" که در بیمارستان مرکزی شهر  کار می کند، جایی که اکثر زخمی ها برده می شوند، آن را به عنوان "معجزه" توصیف کرد چون هیچکس درنگذشت. او گفت:"ما 34 نفر را درمان کردیم. پنج نفر از بیماران به کوردوبا منتقل شدند."یکی از آنها 18 ساله بود که دچار شکستگی باز پای چپ شد و دیگری دختر 17 ساله ای که دچار آسیب های ستون فقرات شده بود. این معجزه ای بود که این حادثه منجر به از دست دادن زندگی کسی نشد. هنگامی که فیلم هایی از آن را می بینید، فرض می کنید که افرادی مرده اند. '
ویلای سانتا رزا شهری حدود 9000 ساکن در حدود 55 مایلی شمال غربی است که این کارناوال در آن برگزار می شود.

ویدیو سقوط جمعیت روی دو استیج متصل به هم 

 

فیلم وحشتناک سقوط جمعیت روی استیج وسط مراسم جشن

3.84
این مطلب مفید بود ؟31
منبع : بخش سرگرمی نمناک/ح.ب /ن
برچسب :
وبگردی