نمناک اخبارحوادث سقوط مرگبار پراید داخل کانال فاضلاب در اسلامشهر
سقوط پراید به کانال آب ، تصادف پراید
در حادثه سقوط یکدستگاه خودروی سواری پراید به کانال فاضلاب علی آباد اسلامشهر متاسفانه راننده خودرو جان خود را از دست داد.
تاریخ انتشار : 19 مهر 1397

سقوط پراید به کانال آب در اسلامشهر

مهر:  یک دستگاه خودرو پراید به داخل کانال فاضلاب علی آباد اسلامشهر سقوط کرد و در این حادثه راننده فوت کرده است.

صبح امروز پنجشنبه 19 مهر ماه در اثر واژگونی و سقوط خودروی سواری پراید در کانال آب حدفاصل علی آباداسلامشهر و صالحیه متاسفانه یک نفر فوت و دو نفر مجروح شدند. 

در این حادثه نیروهای عملیاتی ایستگاه های مرکز و 6 بعد از اعلام ستاد سریعا در محل حاضر شده و مصدومین را از خودروی فوق خارج و به عوامل اورژانس تحویل دادند. 

اصغر علیزاده، مدیر روابط عمومی شهرداری صالحیه در خصوص این حادثه گفت:فاضلاب مذکور در محدوده قانونی شهرستان اسلامشهر است و اتفاق اخیر بعد از ورودی روستای حسین آباد حادث شده است.

علیزاده در ادامه افزود:نیروهای امدادی و خدماتی شهرداری صالحیه با حضور بهنگام، زمینه های لازم برای عادی سازی محل را بعمل آورده اند. 

وی ادامه داد:شهرداری صالحیه فاضلاب یاد شده در حوزه شهر صالحیه بطول 2200 متر را ساماندهی و هیچ مسئولیتی پیرامون ادامه ساماندهی این عارضه متعفن در محدوده شهرستان اسلامشهر را ندارد. 

این مسئول بیان داشت:امیدواریم که نهاد های عمرانی ذیصلاح نسبت به استاندارد سازی محور علی آباد به اسلامشهر و مناسب سازی رودخانه سیاه آب اقدام تا شاهد حوادث تکان دهنده از این دست نباشیم.

انتهای پیام/م

حادثه سقوط مرگبار پراید به کانال آب علی آباد اسلامشهر

این مطلب مفید بود ؟ 1 2
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف