نمناک اخبارحوادث سقوط مرگبار راننده پراید به داخل کانال آب
پراید ، سقوط پراید در کانال آب
فرمانده پلیس راه گیلان از سقوط مرگبار راننده پراید به همراه یک نفر سرنشین این خودرو به داخل کانال آب جاده لاکان رشت خبر داد.
تاریخ انتشار : 9 اردیبهشت 1395
بازدید : 1,921 نفر

سقوط خودروی پراید به داخل کانال آب در جاده لاکان رشت

مهیار رستگار با اشاره به وضعیت ترافیکی جاده های گیلان اظهار کرد:به استثنای محور آزادراه رشت ـ قزوین در محدوده توتکابن ـ رودبار که مدت هاست به دلیل رانش زمین مسدود است، بقیه محورهای ارتباطی استان باز بوده و تردد بدون محدودیت ترافیکی در آنها جریان دارد.

وی از رانندگان محور آزادراه خواست تا برای تردد از جاده قدیم این مسیر در رستم آباد استفاده کنند و گفت:محور توتکابن ـ رودبار تا اطلاع ثانوی مسدود است.

فرمانده پلیس راه گیلان به حادثه مرگبار روز گذشته در جاده لاکان رشت اشاره کرد و افزود:روز گذشته در محور فرعی جاده لاکان رشت راننده سواری پراید با تخطی از سرعت به همراه یک نفر سرنشین خود به داخل کانال پرآب سقوط کرد و هر دو به دلیل خفگی جان باختند.

وی با بیان اینکه کانال جاده لاکان رشت در این فصل پر آب است، تصریح کرد:کانال جاده لاکان رشت حاشیه ایمن ندارد و با وجود اینکه رانندگان این مسئله را می دانند، اما باز هم سرعت مجاز را رعایت نمی کنند.

رستگار با اشاره به اینکه راننده پراید سرعت غیرمجاز داشت، خاطرنشان کرد:راننده پراید به دلیل سرعت زیاد و عدم توانایی در کنترل خودرو به داخل کانال آب سقوط کرد و مرگ خود و سرنشین این خودرو را رقم زد.

وی با تأکید بر اینکه هرگونه تخلف رانندگی منجر به تصادف می شود، یادآور شد:به دلیل رعایت نکردن قوانین رانندگی حوادث جاده ای در حال افزایش است.

فرمانده پلیس راه گیلان رعایت مقررات رانندگی را امری ضرورت دانست و متذکر شد:رانندگان برای ایمنی خود و سرنشینان خودرو ملزم به رعایت مقررات و قوانین رانندگی هستند.

 

سقوط مرگبار راننده پراید به داخل کانال آب

سقوط مرگبار راننده پراید به داخل کانال آب
:
امتیاز : 3.8 تعداد رای : 4
برگرفته از فارس - /م
این مطلب مفید بود ؟ 3 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف