نمناک اخبارحوادث سقوط پنکه سقفی در مکه 4 زائر ایرانی را مجروح کرد
سقوط پنکه در مکه ، حادثه مکه
در حادثه سقوط پنکه سقفی در صفا و مروه 4 نفر از زائران ایرانی در ازدحام جمعیت دچار مصدومیت جزئی از ناحیه دست شدند. جزئیات حادثه سقوط پنکه سقفی در مکه را در ادامه بخوانید.
تاریخ انتشار : 26 شهریور 1394

سقوط پنکه در مکه

رئیس مرکز پزشکی حج و زیارت هلال احمر از بازگشت 2 نفر از زائران به ایران به علت بیماری خبر داد و گفت: در حادثه سقوط پنکه سقفی در صفا و مروه 4 نفر از زائران ایرانی در ازدحام جمعیت دچار مصدومیت جزئی از ناحیه دست شدند.

سیدعلی مرعشی از بازگشت 2 نفر از زائران به ایران خبر داد و گفت: این 2 نفر به علت بیماری توان اجرای اعمال حج را نداشته و به زودی به ایران بازگردانده می شوند.

سقوط پنکه در مکه

وی خاطرنشان کرد:این 2 زائر از مجروحین حادثه سقوط جرثقیل نیستند و مجروحین حادثه سقوط جرثقیل می توانند اعمال حج خود را به سرانجام برسانند.

رئیس مرکز پزشکی حج و زیارت هلال احمر به حادثه سقوط پنکه سقفی در صفا و مروه اشاره کرد و گفت:بر اثر ازدحامی که بعد از سقوط پنکه به وجود آمده بود 4 نفر از زائران ایرانی از ناحیه دست دچار جراحت های سطحی شدند.

وی تأکید کرد:این افراد به صورت سرپایی تحت درمان قرار گرفتند و حالشان خوب است.

سقوط پنکه در مکه ، مجروحیت 4 زائر ایرانی در سقوط پنکه در مکه

سقوط پنکه سقفی در مکه 4 زائر ایرانی را مجروح کرد
:
امتیاز : 4.5 تعداد رای : 48
برگرفته از فارس - /م
این مطلب مفید بود ؟ 43 5
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف