نمناک اخبارسیاست سلفی “آنگلا مرکل” با عامل انفجار در بروکسل و پاریس + تصاویر
بین الملل ، آنگلا مرکل
تصویری از “آنگلا مرکل” صدراعظم آلمان در شبکه های اجتماعی منتشر و ادعا شده وی با عامل بمب گذاری بروکسل و پاریس عکس سلفی گرفته است.
تاریخ انتشار : 7 فروردین 1395

سلفی جنجالی آنگلا مرکل

به نقل از خبرگزاری فرانسه؛ شبکه های اجتماعی در ساعات گذشته مملو از سلفی "آنگلا مرکل،" صدراعظم آلمان، با مردی شده است که شباهت بسیاری با "نجم العشراوی،" بمب گذار بروکسل دارد. 
آنگلا مرکل
 
تصویر منتشر شده مرکل را نشان می دهد که در حال گرفتن عکس سلفی با پناهنده ای است که شباهت زیادی به نجم العشراوی، طراح بمب های پاریس و بمبگذار بروکسل، دارد.
 
این تصویر متعلق به سپتامبر سال گذشته بود و منجر به بحث های داغی پس از حملات اخیر بروکسل شده است.
سه شنبه هفته گذشته فرودگاه و یک ایستگاه قطار در بروکسل شاهد حملات تروریستی بودند. در نتیجه این حملات دستکم 31 نفر کشته و بیش از 300 نفر نیز زخمی شدند.
 
پلیس بلژیک روز گذشته (جمعه) تصاویر نجم العشراوی 24 ساله را منتشر کرده و دفتر دادستانی نیز اعلام کرد که این مرد بمب را در فرودگاه منفجر کرده است.
برخی کاربران شبکه های اجتماعی می گویند العشراوی شبیه فردی است که در سلفی با آنگلا مرکل دیده می شود؛ اما این ادعاها هنوز تأیید نشده اند. 
 
 آنگلا مرکل

سلفی آنگلا مرکل با عامل انفجار در بروکسل و پاریس + تصاویر

سلفی “آنگلا مرکل” با عامل انفجار در بروکسل و پاریس + تصاویر
:
امتیاز : 2.9 تعداد رای : 7
برگرفته از باشگاه خبرنگاران - /م
این مطلب مفید بود ؟ 4 3
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف