نمناک اخبارجامعه سلفی جنجالی 2 پرستار زن در اتاق عمل + عکس
سلفی اتاق عمل ، عکس دردسر ساز 2 پرستار زن
گرفتن سلفی اتاق عمل رفتار ناپسندی است که متاسفانه در سالهای اخیر مکرر شاهد آن هستیم . این بار هم عاقبت تلخ سهل انگاری در درمان و مرگ بیمار بی ربط به گرفتن عکس سلفی نبوده است.
تاریخ انتشار : 29 دی 1395

سلفی این دو زن در اتاق عمل دردسر ساز شد

جینو پوچارلی» اهل شهر «پروجا» ایتالیا برای یک عمل معمولی «آپنه خواب»(مشکل تنفسی هنگام خوابیدن) به بیمارستان مراجعه کرده بود و تحت عمل جراحی قرار گرفته بود که تصویریش را در سلفی اتاق عمل این دو خانم مشاهده می کنید.

سلفی اتاق عمل

سلفی اتاق عمل دو پرستار

تیم جراحی یک بیمارستان در ایتالیا که بعد از عمل جراحی با بیمار تصویر سلفی گرفته بودند بعد از مرگ بیمار متهم به سهل انگاری شدند.

این بیمار چند روز بعد به بیمارستان مراجعه کرد و به دلیل آنچه عوارض ناشی از عمل جراحی اعلام شد جان باخت.

«جینو پوچارلی» اهل شهر «پروجا» ایتالیا برای یک عمل معمولی «آپنه خواب»(مشکل تنفسی هنگام خوابیدن) به بیمارستان مراجعه کرده بود و تحت عمل جراحی قرار گرفته بود.

به گفته پلیس قرار است جلسه ای با حضور چند جراح مطرح این کشور برای بررسی این حادثه تشکیل شود و این تصویر به عنوان مدرک در این جلسه مورد استفاده قرار خواهد گرفت.

«جینو» که یک مهندس معمار 48 ساله است در 4 ژوئیه سال جاری -یک روز بعد از عمل- از بیمارستان مرخص شده بود؛ با این حال وی روز 11 ژوئیه به دلیل درد ناشی از عوارض جراحی به بیمارستان مراجعه کرد و در نهایت در 16 ژوئیه درگذشت.

در حال حاضر دادستان این شهر در صدد است علیه این دو جراح بیمارستان «سانتا ماریا» به اتهام قتل نفس اعلام جرم کند.

«آپنه خواب» مشکلی تنفسی است که به واسطه وقفه ای که به طور منظم در سیستم تنفسی فرد بیمار هنگام خواب ایجاد می شود اتفاق می افتد.

سلفی جنجالی 2 پرستار زن در اتاق عمل + عکس

سلفی جنجالی 2 پرستار زن در اتاق عمل + عکس
:
امتیاز : 3.8 تعداد رای : 12
برگرفته از افکار نیوز /ن
این مطلب مفید بود ؟ 9 3
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف