نمناک سرگرمیگوناگون سلفی احمقانه سال 2016
سلفی ، عکس سلفی
در پی وقوع آتش سوزی هنگام تحویل سال نو میلادی در هتل 63 طبقه داون تاون زوج جوانی با انتشار عکسی سلفی از خود در این مکان مورد انتقاد شدید کاربران قرار گرفتند.

 

سلفی احمقانه زوج جوان

 تب و تاب سلفی گرفتن برخی افراد به سمت و سوی عجیب و تآسف باری کشیده شده است چنانچه زوج جوانی با گرفتن عکس سلفی مقابل هتل بزرگ " داون تاون " دبی و انتشار آن که در جریان مراسم سال نو میلادی دچار آتش سوزی عظمیی شده بود، با انتقاد گسترده کاربران شبکه های اجتماعی روبه رو شدند.

 

به نقل از پایگاه خبری "راشا تودی"، در پی وقوع آتش سوزی هنگام تحویل سال نو میلادی در هتل 63 طبقه "داون تاون" نزدیک برج خلیفه در دبی، یک زوج جوان تصمیم گرفتند دست به ابتکار جدیدی بزنند.

بنابر این گزارش، سلفی این زوج بی ذوق که در پشت آن ها سوختن این هتل به چشم می خورد باعث شد تا موج گسترده ای از انتقادات علیه این اقدام به راه بیافتد.

سلفی هتل دبی
کاربری نوشت:برخی از آدم ها احمق هستند!

راشا تودی نوشت:تنها با گذشت چند ساعت از آغاز سال جدید میلادی، این عکس توسط برخی از کاربران به عنوان "احمقانه ترین سلفی سال 2016 میلادی" لقب گرفت. این در حالی است که عده ای آن را "خیلی باحال" می دانستند.

سلفی هتل دبی
انتقاد شدید کاربران توییتر به این اقدام ناپسند

یک کاربر نوشت:این دیوانه ها سلفی با هتل در حال سوختن انداختند. ننگ بر شما! به فکر کسانی که در این هتل هستند باشید!

در پی این آتش سوزی، 16 نفر مجروح شدند و یک تن نیز جان داد.

سلفی احمقانه سال 2016

سلفی احمقانه سال 2016
:
امتیاز : 3.2 تعداد رای : 11
برگرفته از سیتا - / ل
این مطلب مفید بود ؟ 7 4
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف