سلفی بازیگران
بازیگران هم جزو تماشاچیان پرشور والیبال ایران و آمریکا بودند . بازیگران سلفی هایی را روی سکوهای ورزشگاه گرفتند و بعد از پایان بازی سلفی های پرانرژی هم با والیبالیست ها که در اینستاگرام بازیگران و والیبالیست ها منتشر شد.

سلفی بازیگران در سالن 12 هزار نفری آزادی در مسابقه ی والیبال و بعد از برد مقتدرانه بلندقامات ایران در مقابل آمریکا ، یکی از مدعیان این دورهاز مسابقات جهانی والیبال بخشی دیدنی است.

تیم ملی والیبال کشورمان شب گذشته با پیروزی قاطع 3 بر صفر و با نتایج (25 بر 19)، (29 بر 27) و (25 بر 20) بر آمریکا، قهرمان دوره گذشته لیگ جهانی غلبه کرد.

 علاوه بر 12 هزار تماشاگر پرشوری که در ورزشگاه آزادی حضور داشتند، هنرمندان و ورزشکاران زیادی برای حمایت از تیم ملی خودشان را به محل بازی ایران رسانده بودند.

 امیر جعفری، مهدی پاکدل، شهرام حقیقت دوست، پوریا پورسرخ، رضا داودنژاد، امیردلاوری(بازیگر) امید حاجیلی(خواننده)، بهنام محمودی(پیشکسوت والیبال)، کریم انصاری فر، حنیف عمران زاده، محمد نصرتی و حسین توکلی(سرمربی تیم ملی وزنه برداری) از جمله افراد سرشناس دیدار دیشب بودند.

 سلفی بازیگران

بازیگران

سلفی بازیگران

عکس بازیگران

در این میان تعدای از چهره های کشورمان در رختکن تیم والیبال ایران حاضر شدند و با بلندقامتان پرافتخارمان سلفی گرفتند.

 سلفی سعید معروف

 

ساعاتی بعد صفحات شخصی و اینستاگرام بازیگران و والیبالیست ها پرشد از عکس های سلفی که بعد از پیروزی تیم ملی والیبال ایران در مقابل تیم والیبال آمریکا گرفته شده بود.

سلفی بازیگران

اینستاگرام پوریا پورسرخ

سلفی والیبالیستا

سلفی والیبالیست ها

اینستاگرام بازیگران

برد ایران مقابل آمریکا

اینستاگرام بازیگران

مهدی پاکدل

 

سلفی بازیگران و والیبالیست ها بعداز بازی ایران و آمریکا

4.5242
این مطلب مفید بود ؟21626
منبع : نمناک /ن
نظرات
وبگردی