نمناک سرگرمیدیدنی ها شجاع ترین سلفی باز جهان! + تصاویر
سلفی ، ترسناک ترین عکس های سلفی
جیمز کینگستون، 26 ساله و اهل ساوت همپتون انگلستان از برج ایفل بالا رفت و چند سلفی بر فراز آن گرفت تا لقب نترس ترین و احمق ترین سلفی باز جهان را از آن خود کند.

مرد شجاع و سلفی های خطرناکش

این مرد بخاطر اقدامات عجیب و سلفی های عجیبش یکی از نترس ترین و شجاع ترین سلفی بازان جهان معرفی شد،بالا رفتن از برج ایفل کار ساده ای نیست. علاوه بر ساختار فیزیکی برج، چند دوربین مدار بسته مدام اوضاع را بررسی می کنند. اما جیمز از برج بالا رفت تا از چشم انداز فوق العاده زیبای آن استفاده کند.

البته اگر به سلفی های او نگاه کنید، از ارتفاع زیر پایش به حتم خواهید ترسید! ارتفاع برج ایفل 324 متر معادل ارتفاع یک ساختمان 81 طبقه است و همین موضوع برای جیمز وسوسه انگیز بود. او با علم به دردسرساز شدن پس از دستگیری توسط پلیس، به پاریس رفت تا تصمیمش را عملی کند.

جیمز در کتاب جدیدش به نام "هرگز پایین را نگاه نکن" اعتراف کرده که «بالا رفتن از برج ایفل در نگاه اول خیلی دور از ذهن به نظر می رسد اما واقعیت این است که ایفل سازه ی ویژه ای است.»

جیمز هنگام بالا رفتن علاوه بر اجتناب از دوربین های مداربسته، ماموران امنیتی را نیز دور زد و ساعت 9 صبح از برج پایین آمد. او البته هنگام فرود از برج توسط پلیس دستگیر و بازجویی شد.

این اتفاق در اکتبر سال 2014 رخ داد. پلیس در بازجویی از او پرسیده بود که آیا بمبی را بالای برج کار گذاشته است؟ سپس تمام تصاویر گوشی اش را حذف کردند اما او "حافظه دوربین" را به شکلی کاملا حرفه ای در زیر کوله پشتی اش پنهان کرده بود. جیمز و دوستش سپس آزاد شدند و تعهد دادند که به مدت 3 سال از این برج بالا نروند.


بر فراز برج ایفل
سلفی


بر روی جرثقیلی در ساوت همپتون

سلفی
بر فراز استادیوم ومبلی

سلفی

جیمز بر ترسش از ارتفاع غلبه کرده است و حالا شعارش این است:هرگز پایین را نگاه نکن – او از جرثقیلی آویزان شده است


سلفی

جیمز سال گذشته بر روی آرک استادیوم ومبلی (در ارتفاع 147 متری) رفت تا اولین انسانی باشد که چنین کاری را کرده باشد


سلفی

شجاع ترین سلفی باز جهان! + تصاویر

شجاع ترین سلفی باز جهان! + تصاویر
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 13
برگرفته از جام جم آنلاین - / ل
این مطلب مفید بود ؟ 13 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف