نمناک فرهنگ و هنرچهره ها سلفی بازیگران و هنرمندان با حیوانات امیر رهبری
امیر رهبری ، حیوانات امیر رهبری
امیر رهبری را بیشتر از اینکه بازیگر سینما و تئاتر بدانند به عنوان یکی از حامیان حیوانات و مربیان حیوانات سینمایی شناخته می شود.رئیس سازمان سینمایی و هنرمندان با حیواناتی نظیر مارهای امیر رهبری سلفی گرفته اند.
بازدید : 9,684 نفر

حیوانات امیر رهبری در کنار بازیگران

علاقه هنرمندان به گرفتن عکس یادگاری با حیوانات را می توان بیشتر در صفحات اجتماعی آنها دید.هنرمندان این بار با سفر به یکی از شهرهای شمالی ،تصویری از مجموعه حیوانات و خزندگان امیر رهبری از حامیان حیوانات با خودشان را منتشر کردند.

هنرمندان و حیوانات

سلفی هنرمندان و حیوانات امیر رهبری

هنرمندان و حیوانات

رامین راستاد و حیوانات امیر رهبری

هنرمندان و حیوانات

دانیال حکیمی و مار امیر رهبری

بیوگرافی امیر رهبری

امیر رهبری بازیگر سینما، تاتر و مربی حیوانات سینمایی است. وی ازکودکی به حیوانات علاقه مند بود. در زمینه بازیگری تاتر درکلاسهای مهین اسکویی و مهدی فتحی تعلیم دید در سال 1373 برای اولین بار مقابل دوربین قرار گرفت ودر سریال لبخند سوم نقش ایفا کرد و برای اولین بار از یک گربه در همین سریال بازی گرفت بمرور کارش را در زمینه بازی حیوانات در فیلم ها توسعه داد در سال 1377 برای تحصیل به هند سفر کرد اما تحصیل را رها کرد و درآنجا به جستحو پرداخت، حاصل این جستجوها آشنایی با مقولات مختلف بود.

امیر رهبری علاوه بر مربیگری حیوانات سینمایی در ورزش های گوناگون از جمله کونگ فو توآ، فول کیک بوکسینگ، شمشیربازی، غواصی، سوارکاری، کشتی کج و نیز در طراحی رقص و رقص سماع توانمندی دارد او بشدت بر این باور استوار است که بدرفتاری با حیوانات کارمای منفی برای فرد تولید می کند و موجب زیان به انسان است او با حیوانات گوناگون از جمله تمساح، انواع مار، گرگ، خرس و.... کار می کند.

امیر رهبری برای ارتباط بهتر با حیوانات در دوره های مختلف کاری به گیاه خواری روی می آورد. وی تنها کسی است که در ایران برای اولین بار در زمینه حیوانات سینمایی بصورت تخصصی کار کرده است و نخستین موسسه حیوانات سینمایی در ایران را به نام سیما وحش تاسیس کرده است.

در ادامه تصاویری از امیر رهبری و هنرمندان به همراه حیوانات را مشاهده می کنید.

هنرمندان و حیوانات

امیر رهبری حامی حیوانات

هنرمندان و حیوانات

هنرمندان و حیوانات

هنرمندان و حیوانات

 سلفی با حیوانات امیر رهبری

سلفی بازیگران و هنرمندان با حیوانات امیر رهبری

سلفی بازیگران و هنرمندان با حیوانات امیر رهبری
:
امتیاز : 2.4 تعداد رای : 34
منبع : نمناک-/ف
این مطلب مفید بود ؟ 16 18
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف