نمناک اخبارحوادث تصادف هولناک با قطار هنگام سلفی گرفتن + تصاویر
سلفی با قطار ، برخورد قطار با انسان
مرد جوان با لبخند روی ریل ایستاده است و در حال فیلمبرداری است تا از داخل ویدئو بهترین سلفی با قطار را جدا کند اما با نزدیک شدن قطاری که با سرعت در حال حرکت است او متوجه خطای هولناک خود می شود.

تصادف مرگبار هنگام گرفتن سلفی با قطار

متاسفانه تب سلفی گرفت با سوژه های پرهیجان پایان تلخی برای مرد جوان رقم زد ، برخورد قطار با او در لحظه ی گرفتن عکس نتیجه اشتباهی هولناک بود.
Man is hit by train trying to capture the perfect selfie while stood by tracks
سلفی با قطار

سلفی هولناک روی ریل با قطار در حال حرکت 

عاقبت تلخ سلفی گرفتن با قطار در حال حرکت

مرد جوان که براساس گزارشات شبکه های اجتماعی حیدر آباد هندوستان نامش "شیوا" منتشر شده است بعد از تصادف هولناک با قطار در حال حرکت به بیمارستان منتقل شد .در ویدئوی دلخراشی که روز گذشته در فضای مجازی از این حادثه منتشر شد مرد جوان با لبخند به دوربین گوشی موبایل خود نگاه می کند و دست راستش را به حالت اشاره به سمت قطاری در با سرعت در حال حرکت به سمت اوست گرفته تا سلفی متفاوتی بگیرد اما از قرار معلوم او به دلیل تمرکز روی دوربین گوشی و گرفتن صحنه هایی بی نظیر متوجه حرکت اشتباهش روی ریل قطار نبوده ، حرکتی که با نزدیک شدن قطار یکباره او را متوجه خطر می سازد اما برای عکس العمل دیر شده و قطار با سرعت به او برخورد کرده و پرتابش می کند.
سلفی با قطار

تصویری که لحظه هولناک و خطای مرد جوان را هنگام سلفی با قطار نشان می دهد

تصادف هولناک با قطار هنگام سلفی گرفتن + تصاویر

تصادف هولناک با قطار هنگام سلفی گرفتن + تصاویر
:
امتیاز : 1.4 تعداد رای : 11
منبع : بخش خبری نمناک /ن
این مطلب مفید بود ؟ 3 8
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف