نمناک اخبارورزشی اولین دختر و پسر ایرانی که با کریس رونالدو سلفی گرفتند
کریس رونالدو و سلفی کریس رونالدو ، طرفداران ایرانی کریس رونالدو
جوانان ایرانی زیادی طرفدار کریس رونالدو هستند که دوست دارند با او عکس بندازند این دختر و پسر ایرانی موفق شدند با او سلفی بندازند.

سلفی کریس رونالدو با هواداران ایرانی

کریستین رونالدو محبوبیت زیادی بین جوانان ایرانی دارد که عکس انداختن با او برایشان آرزو است . دختر ایرانی که با او سلفی انداخته اولین دختر ایرانی است که با او عکس دارد.

کریستیانو رونالدو در ایران طرفدار نسبتا زیادی دارد . مخصوصا دختران نوجوان که بیشتر آنها پوستر کریس را در اتاق خود گذاشته اند .

این روزها عکس سلفی دختر ایرانی در کنار کریستیانو رونالدو دست به دست در جامعه مجازی منتشر شده است.

طرفداران ایرانی کریس رونالدو

سلفی دختر ایرانی با کریس رونالدو

در این تصویر هیچ گونه اطلاعاتی از مکان و زمان گرفته شدن عکس منتشر نشده است . اما نکته جالب اینجاست این خانم خوش شانس به عنوان اولین دختر ایرانیست که با رونالدو عکس سلفی گرفته است .

جالب اینجاست این تنها تصویر از سلفی گرفتن یک ایرانی با کریستیانو رونالدو نیست . چندی پیش پسر 17 ساله ایرانی یکی از عاشقان کریس توانسته بود با وی عکس سلفی بگیرد .

هواداران ایرانی رونالدو

سلفی پسر ایرانی با رونالدو

شانتا رسولی نیا با اصالتی ایرانی ساکن دانمارک است . شانتا یکی از عاشقان کریس به حساب می آید به طوری که کلی عکس سلفی از کریستیانو رونالدو جمع کرده است .

 

اولین دختر و پسر ایرانی که با کریس رونالدو سلفی گرفتند

اولین دختر و پسر ایرانی که با کریس رونالدو سلفی گرفتند
:
امتیاز : 3.9 تعداد رای : 55
برگرفته از کاسپین -/ح
این مطلب مفید بود ؟ 43 12
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف