نمناک سرگرمیدیدنی ها جنجال سلفی خانم دکتر در اتاق عمل! + عکس
سلفی‌ بیرحمانه ، دکتر
ناراحتی کاربران شبکه های اجتماعی از سلفی بیرحمانه خانم دکتر در اتاق عمل جنجال بر انگیز شد.
بازدید : 4,607 نفر

سلفی بیرحمانه خانم دکتر با جسد

یک پزشک روسی با انتشار سلفی های بی رحمانه ای در اتاق عمل صدای کاربران را درآورد. این خانم دکتر که هویتش فاش نشده دو تصویر از خود به اشتراک گذاشته است که صحنه های جالبی به نظر نمی رسند.
در یکی از این تصاویر او به همراه چند تن از همکلاسی های دوران دانشجویی در کنار یک جسد عکس انداخته در حالی که سر جسد را به سمت دوربین گرفته است. تصویر دیگر او را در حالی نشان می دهد که مشغول کشتی گرفتن با یکی از همکارانش روی تخت اتاق عمل است؛ تصویری که اتاق عمل را بیشتر شبیه صحنه تئاتر کرده است.
پس از انتشار این تصاویر کاربران شبکه های اجتماعی نسبت به آن واکنش نشان دادند و نظرات شان را زیر آنها نوشتند. یکی از کاربران نوشت:"شاید فکر کنی این عکس ها جالب و سرگرم کننده هستند اما اصلاً اینطور نیست. اگر کسی با یکی از بستگان خودت چنین کاری بکند چه حسی خواهی داشت؟ یک لحظه خودت را جای او بگذار". کاربر دیگری هم نوشت "تو خطوط قرمز اخلاق را زیر پا گذاشتی و باید مجازات شوی".

سلفی بیرحمانه

سلفی بیرحمانه

جنجال سلفی خانم دکتر در اتاق عمل! + عکس

جنجال سلفی خانم دکتر در اتاق عمل! + عکس
:
امتیاز : 2.9 تعداد رای : 14
برگرفته از باشگاه خبرنگاران -/ ر
این مطلب مفید بود ؟ 8 6
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف