نمناک سرگرمیدیدنی ها سلفی زن جوان 740 میلیون تومان خسارت زد! + تصاویر
سلفی زن ، عکس سلفی دردسرساز
یکی از بازدید کنندگان بدون توجه به نکات و مسائل درج شده روی تابلوها قصد داشت عکس سلفی بگیرد که چند صد میلیون دلار خسارت به بار آورد ، سلفی زن جوان او را در دردسر بزرگی انداخت.

سلفی پرخسارت زن جوان در موزه

سلفی زن اثرات هنری موزه را نابود کرد ، علاقه زن جوان در حال بازدید از اثرات هنری موزه ای در لس آنجلس به گرفتن عکس سلفی دردسر ساز شد دردسری به قیمت 200.000 دلار.

Let’s Watch A Woman Destroy $200,000 In Art Because She Wanted To Take A Selfie

سلفی زن

عکس سلفی خسارت ساز زن در موزه لس آنجلس

 موزه ای که چیدمانش مشابه دومینو بود با سقوط یکی از اثرات هنری در ان تعداد خسارت بالایی ایجاد شد ، زنی که قصد داشت با اثر هنری th factory عکس سلفی بگیرد ناگهان سقوط کرده و خسارت سنگینی برجای گذاشت ، خسارتی چند صد میلیونی.اثری که به دلیل بی دقتی این زن تخریب شد یکی از منحصربه فردترین اثرات هنری بود که برای ساخت ان 6 سال وقت صرف شده بود. مبلغ خسارت وارده با این موزه که خانم بازدید کننده برای گرفتن عکس سلفی آن را موجب شد مبلغی در حدود 740 میلیون تومان است.

سلفی زن

عکس لحظه ریختن اثرات هنری هنگام گرفتن سلفی زن در موزه

بر اساس گزارش Design Milk، در خلق این آثار هنری تخریب شده، 16 هنرمند از کشورهای چین، هنگ کنگ، آمریکا، انگلیس و کانادا به همراه بریچ مشارکت داشتند. بر اساس همین گزارش، برای خلق این آثار حدود 6 سال وقت صرف شده بود. قرار بود در ابتدا این آثار هنری در هنگ کنگ به نمایش گذاشته شود، که شهر لس آنجلس جایگزین آن شد.

سلفی زن جوان 740 میلیون تومان خسارت زد! + تصاویر

سلفی زن جوان 740 میلیون تومان خسارت زد! + تصاویر
:
امتیاز : 4.2 تعداد رای : 18
منبع : بخش سرگرمی نمناک /ن
این مطلب مفید بود ؟ 15 3
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف