نمناک سرگرمیگوناگون چیزی ترسناک در عکس سلفی نیمه شب زن تنها ! + عکس
سلفی زن ، سرگرمی نمناک
زن جوان از بی خوابی تصمیم گرفت تا از خودش در تنهایی نیمه شب سلفی بگیرد ، سلفی زن تنها حضور فردی دیگر در آن لحظه درست پشت سرش را فاش کرد.

فردی ناشناس در عکس سلفی زن در نیمه شب

یکی از کاربران شبکه های اجتماعی عکسی متفاوت و البته عجیب منتشر کرد ، عکس سلفی که او در تنهایی خود نیمه های شب گرفته بود اما از قرار معلوم این زن جوان کاملا هم تنها نبوده .
پیشرفت تکنولوژی به خصوص در زمینه تلفن همراه این امکان را داده است که در هر جا و هر زمان صحنه ها و لحظات خاص را شکار کنیم و همین دلیلی است برای شکار چیزهایی که شاید اصلا متوجه آنها نیستیم و بعدها هنگام چک کردن عکس متوجه می شویم ، یکی از این موارد و البته نادر دیده شدن فردی است داخل عکس که به گفته ی گیرنده تصویر در آن لحظه به هیچ وجه در مکان حضور نداشته است مثل موردی که در ادامه این بخش از سرگرمی نمناک مشاهده می کنید.
روح در سلفی زن

شکار روح یک دختربچه در سلفی نیمه شب زن جوان 

"کاترینا پاراسیو" زن جوان فیلیپینی که در ژاپن زندگی می کند چند عکس سلفی در اتاقش درست نیمه های شب گرفته بود ، عکسهایی که بعد از گرفتن آنها را چک نکرد ولی روز بعد درحال نگاه کردن به انها متوجه چیز عجیبی شد ؛ حضور یک کودک در عکس های سلفی اش در حالیکه هیچ کس در ان لحظه در اتاق نبود و او کاملا تنها بود .
در عکسهای سلفی نیمه شب دختربچه ای کف اتاقش دراز کشیده است این در حالی است که این زن جوان نه تنها در کشور ژاپن بلکه حتی در کشور خودش هم هیچ اقوامی در این سن و با این چهره ندارد. انتشار این عکس در صفحه اجتماعی او واکنش هایی را به همراه داشت و اکثر بازدیدکنندگان ادعا می کردند که این تصویر ساختگی است برای همین "کاترینا" تصویر را با تغییراتی در رنگ و افکت نیز منتشر کرد تا ثابت کند که هیچ فریبی در کار نیست . جالب است او با زوم کردن روی عکس متوجه شد که دختربچه ای که روی زمین دراز کشیده است در حال خوردن شیر از بطری نیز هست .
روح در سلفی زن

عکس سلفی ترسناک زن به همراه یک روح

روح دختربچه خوابیده پشت سر زنی که سلفی می گیرد + عکس

چیزی ترسناک در عکس سلفی نیمه شب زن تنها ! + عکس
:
امتیاز : 2.9 تعداد رای : 382
منبع : بخش سرگرمی نمناک /ن
این مطلب مفید بود ؟ 222 160
نظر کاربران
کارو

کارو

در تمام مدت زندگی همیشه دو روح شرور وخوب همراه ما هستند یکی وادار به بدی ودیگری به نیکی وسرزنش ما از کار بد این واقعیت دارد

پاسخ دادن 44 60
عاطفه

عاطفه

به خدا بعضی وقته وسایل من خود به خود تو خونه گم میشه..امروز کابل شارژ کوبلن گم شد و دیگه پیدا نشد..

پاسخ دادن 35 10
سامی

سامی

سلام یکی از اقوام من که درروستا زندگی میکند یک جوان سی ساله هست واقعا خوشتیپه...چندساله پیش درخانه ای دانشجویی متوجه میشه که کسی وسیله هاشو دست میزنه وحتی وسایلشو جمع میکنه دوستاش باور نمیکردن ولی بادیدن اونا هم باور کردن..مثلا ی مورد جالب وقتی میخواست از پول های داخل مغازش که داخل کیفش گذاشته بود برداره غیب میشدند بعد ی ساعت دیدم داخل کیفش هست بای جنی که صحبت کرد گفت ی جن خوب داره وسربه سرش میذاره اماازاری بهش وارد نمیکنه.

پاسخ دادن 23 7
 نازنین

نازنین

اون باید توی اتاقش رو نیمه شب ها به اتاقش بره و اون جا رو دوباره بگرده

پاسخ دادن 7 10
فاطمه

فاطمه

اگر وسایلات بزاری سرجاش ومنظم باشی گم شدن وسایلات گردن روح بدبخت نمی انداختی.

پاسخ دادن 82 10
من

من

ایول الله. دقیقا!

پاسخ دادن 25 3
ANNIE

ANNIE

به نظر من وقتی به خدا اعتقاد داشته باشیم انقدر خرافاتی نمیشیم همیشه خدا همه جا با هامون هست

پاسخ دادن 45 9
محمد

محمد

جن خرافات نیست واقعیت تو قرآن هم ازش نام برده شده

پاسخ دادن 34 8
فاطمه

فاطمه

جن واقعیت داره ولی به کسی اسیب نمی رسونه نگران نباشین

پاسخ دادن 11 6
کينگ

کينگ

جني ک من ديدم خيليم خوب و مهربون بود

پاسخ دادن 7 12
اناهید

اناهید

از نظرم روح ها وجن ها کاری به شما ندارند لطفا شما هم کاری به انها نداشته باشید

پاسخ دادن 27 4
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف