نمناک اخبارحوادث سلفی مرگبار زوج میانسال گردشگر + تصاویر
سلفی مرگبار ، گردشگر انگلیسی
سلفی مرگبار جان مرد میانسال را گرفت،مرد انگلیسی به همراه همسرش در یکی از معابد قدیمی هندوستان مشغول گرفتن سلفی بود که جان خود را از دست داد.
تاریخ انتشار : 23 مهر 1396

سلفی مرگبار یک زوج گردشگر در هندوستان

گردشگر انگلیسی که به همراه همسرش در حال گرفتن سلفی در یکی از معابد قدیمی هندوستان بودد در اثر سقوط از ارتفاع جان خود را از دست داد. " راجر استوتسبوری" 58 ساله اهل باکینگهام در اثر سقوط از معبد " لاکسمی نارایان " به بیمارستان منتقل شد اما سپس جانش را از دست داد.

سلفی مرگبار

سلفی مرگبار زوج میانسال

گفته می شود در لحظه حادثه، او روی لبه دیواره معبد در طبقه دوم ایستاده بود که ناگهان از ارتفاع 10 متری به پایین سقوط کرد. راجر به همراه همسرش هیلاری به قصد گردش و تفریح به هندوستان سفر کرده بودند. این حادثه در ساعت 4.30 به وقت محلی رخ داد.

در حالی که پلیس هند می گوید قربانی مشغول گرفتن سلفی بوده است، یکی از اعضای خادنواده او این ادعا را رد کرده اند. بنا به ادعای دختر عموی هیلاری که در این سفر به همراه آنها بود، راجر لحظاتی پیش از حادثه، اقدام به گرفتن چند عکس سلفی کرده بود. قرار است روی جسد او کالبدشکافی انجام شود.

گفتنی است؛ شهر " اورچا " در منطقه تیکامگرا در شمال هند واقع شده و دارای معابد باستانی بسیاری است.

سلفی مرگبار

سلفی مرگبار در معبد

سلفی مرگبار زوج میانسال گردشگر + تصاویر

سلفی مرگبار زوج میانسال گردشگر + تصاویر
: امتیاز : 3.8 تعداد رای : 4
برگرفته از باشگاه خبرنگاران - / ل
این مطلب مفید بود ؟
3 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف