نمناک اخبارحوادث سلفی های پسران شیطان صفت قبل از جنایت
جنایت ، قتل
3 پسر جوان شیطان صفت ساعتی قبل از ارتکاب جنایت عکس سلفی گرفته و آن را منتشر کردند. مقتول بیگناه با فریب به قبرستان کشانده شد.
تاریخ انتشار : 24 بهمن 1394

جنایت قتل نوجوان 14 ساله به دست 3 پسر شیطان صفت

جورج تامسون و بران فینلی 19 ساله و دنیل جانسون 20 ساله به جرم قتل جوردن 14 ساله بازداشت شدند.

جنایت قتل

سلفی قبل از جنایت قتل توسط 3 پسر جوان

ماجرای جنایت قتل توسط 3 پسر جوان

این سه دوست ساعتی پس از گرفتن عکس سلفی، با یک قمه بسیار بزرگ به سراغ جوردن رفتند و او را با فریب به قبرستان کشاندند. به گزارش دیلی میل، تامسون و جوردن به ظاهر با هم دوست بودند و حتی به خانه هم می رفتند.اما واقعیت چیز دیگری بود و تامسون به جوردن به شدت حسد می ورزید. تامسون همیشه از اسلحه و انواع و اقسام چاقوهایی که داشت برای جوردن تعریف می کرد و می گفت روزی جوردن را با خود می برد و سودی هم از فروش و قاچاق اسلحه به او می دهد.

 

جنایت قتل

قربانی جنایت قتل پسران شیطان صفت

جوردن که 14 سال بیشتر نداشت حرف های تامسون را باور می کرد. این بار هم آن ها اینچنین او را فریفتند و گفتند قرار است یک معامله بزرگی انجام دهند و سرانجام او را به قبرستان کشاندند. بعد تامسون و بران با چاقو و قمه به جوردن حمله کردند و با ضربات مستمر و مداوم چاقو به سر و گردن او، وی را به قتل رساندند.

پس از اینکه پلیس، خانه تامسون را جست وجو کرد تعداد بسیار زیادی از انواع قمه، چاقو و ساطور وهمچنین آلت قتاله را هم که یک قمه بزرگ آغشته به خون جوردن بود زیر تخت تامسون پیدا کرد.
در حال حاضر تامسون به جرم قتل از نوع درجه یک به حداقل 27 سال زندان، فینلی به جرم مشارکت در قتل به مدت 14 سال و جانسون به دلیل همکاری و آگاهی از قتل به مدت 10 سال زندان محکوم شدند.

سلفی های پسران شیطان صفت قبل از جنایت

سلفی های پسران شیطان صفت قبل از جنایت
:
امتیاز : 3.5 تعداد رای : 10
برگرفته از باشگاه خبرنگاران /ن
این مطلب مفید بود ؟ 7 3
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف