مهدی رحمتی

سلفی گرفتن با مهدی رحمتی به شرط حجاب !

تاریخ انتشار : 16 دی 1395کد مطلب : 42173تعداد نظرات : 2 نظر
در مراسم افتتاحیه رستوران علیرضا منصوریان وقتی یک از هواداران خانم به سمت مهدی رحمتی آمد و خواست با او عکس یادگاری بگیرد سید از او خواست تا اول حجابش را رعایت کند.

واکنش جالب مهدی رحمتی به درخواست یک خانم

سید مهدی رحمتی دروازبان موفق دنیای فوتبال که مدتی قبل از ماجرای عکس گرفتن با خانم بی حجاب تا مرز محرومیت هم پیش رفته بود این بار در مقابل درخواست یک خانم برای عکس گرفتن محتاتانه عمل کرد.

مهدی رحمتی بعد از درخواست خانم برای سلفی گرفتن از او خواست ابتدا حجابش را رعایت کند. در شبی که علیرضا منصوریان جهت افتتاح رستورانش از افراد زیادی دعوت به عمل آورده بود، بسیاری منتظر برخورد میان رحمتی و منصوریان بودند و حتی گفته می شد شاید گلر آبی ها به این مراسم نرود اما رحمتی بالاخره در این مراسم حاضر شد و با برخورد بسیار گرم منصوریان هم مواجه شد.

عکس گرفتن با مهدی رحمتی شرط دارد

کاپیتان استقلال که یکی از مهمانان در افتتاحیه رستوران سرمربی آبی ها بود از خانم هواداری که تقاضای عکس گرفتن کرده بود خواست حجابش را رعایت کند.
 
مهدی رحمتی

 مهدی رحمتی و منصوریان در افتتاحیه رستوران سرمربی آبی ها

شب گذشته علیرضا منصوریان یکی دیگر از شعبه های رستوران های زنجیره ای اش را افتتاح کرد.

در این افتتاحیه مربیان و بازیکنان مختلف از تیم های لیگ برتری شرکت کرده بودند و طبیعی بود که بازار سلفی گرفتن هواداران با چهره های معروف هم داغ داغ باشد.

این اتفاق در حالی افتاده است که وقتی یک از هواداران خانم به سمت رحمتی آمد و خواست با او عکس یادگاری بگیرد سید از او خواست تا اول حجابش را رعایت کند!

رحمتی چندی قبل و به دلیل عکس گرفتن با یک هوادار در خارج از کشور با مشکلات زیادی روبرو شده بود.

سلفی گرفتن با مهدی رحمتی به شرط حجاب !

4.719
این مطلب مفید بود ؟181
برگرفته از خبرآنلاین / م.ف
2 نظر به ثبت رسیده است
مریم1395-10-17
ما استقلالیا عاشق مهدی رحمتی هستیم
30
مریم 1395-10-17
خوزستان عاشق استقلال وبازیکناشه آقای رحمتی به خاطرما تو استقلال بمون خواهش میکنم
40
وبگردی