نمناک اخبارورزشی سلفی گرفتن با مهدی رحمتی به شرط حجاب !
مهدی رحمتی ، سید مهدی رحمتی
در مراسم افتتاحیه رستوران علیرضا منصوریان وقتی یک از هواداران خانم به سمت مهدی رحمتی آمد و خواست با او عکس یادگاری بگیرد سید از او خواست تا اول حجابش را رعایت کند.
تاریخ انتشار : 16 دی 1395

واکنش جالب مهدی رحمتی به درخواست یک خانم

سید مهدی رحمتی دروازبان موفق دنیای فوتبال که مدتی قبل از ماجرای عکس گرفتن با خانم بی حجاب تا مرز محرومیت هم پیش رفته بود این بار در مقابل درخواست یک خانم برای عکس گرفتن محتاتانه عمل کرد.

مهدی رحمتی بعد از درخواست خانم برای سلفی گرفتن از او خواست ابتدا حجابش را رعایت کند. در شبی که علیرضا منصوریان جهت افتتاح رستورانش از افراد زیادی دعوت به عمل آورده بود، بسیاری منتظر برخورد میان رحمتی و منصوریان بودند و حتی گفته می شد شاید گلر آبی ها به این مراسم نرود اما رحمتی بالاخره در این مراسم حاضر شد و با برخورد بسیار گرم منصوریان هم مواجه شد.

عکس گرفتن با مهدی رحمتی شرط دارد

کاپیتان استقلال که یکی از مهمانان در افتتاحیه رستوران سرمربی آبی ها بود از خانم هواداری که تقاضای عکس گرفتن کرده بود خواست حجابش را رعایت کند.
 
مهدی رحمتی

 مهدی رحمتی و منصوریان در افتتاحیه رستوران سرمربی آبی ها

شب گذشته علیرضا منصوریان یکی دیگر از شعبه های رستوران های زنجیره ای اش را افتتاح کرد.

در این افتتاحیه مربیان و بازیکنان مختلف از تیم های لیگ برتری شرکت کرده بودند و طبیعی بود که بازار سلفی گرفتن هواداران با چهره های معروف هم داغ داغ باشد.

این اتفاق در حالی افتاده است که وقتی یک از هواداران خانم به سمت رحمتی آمد و خواست با او عکس یادگاری بگیرد سید از او خواست تا اول حجابش را رعایت کند!

رحمتی چندی قبل و به دلیل عکس گرفتن با یک هوادار در خارج از کشور با مشکلات زیادی روبرو شده بود.

سلفی گرفتن با مهدی رحمتی به شرط حجاب !

سلفی گرفتن با مهدی رحمتی به شرط حجاب !
:
امتیاز : 4.7 تعداد رای : 18
برگرفته از خبرآنلاین / م.ف
این مطلب مفید بود ؟ 17 1
نظر کاربران
مریم

مریم

ما استقلالیا عاشق مهدی رحمتی هستیم

پاسخ دادن 2 0
مریم

مریم

خوزستان عاشق استقلال وبازیکناشه آقای رحمتی به خاطرما تو استقلال بمون خواهش میکنم

پاسخ دادن 3 0
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف