دیگران چه می خوانند..؟
نمناک دنیای مدگوناگون سلنا گومز با لباس رسمی برند ژیوانشی
لباس سلنا گومز ، سلنا گومز 2015
“لباس سلنا گومز” به دلیل تفاوتی که با لباسهای او روی فرش قرمزها و کنسرتهایش داشت، جلب توجه کرد. سلنا گومز با لباسی رسمی با برند" ژیوانشی" نشان داد که می تواند متفاوت باشد.
بازدید : 11,457 نفر

لباس سلنا گومز در فرودگاه لس آنجلس

سلنا گومز با پوشیدن لباس رسمی و متفاوت با لباس هایی که تا به حال می پوشید،نشان داد که می تواند کمی رسمی و ... تر هم ظاهر شود!!

چند روز پیش سلنا گومز در فرودگاه بین المللی لس آنجلس با لباسی متفاوت نظر عکاسان را به خود جلب کرد. البته باید گفت که زمانی که در مورد لباس متفاوت بازیگران و خوانندگان هالیوود صحبت می کنیم باید انتظار مدل لباس رسمی و پوشیده متفاوت داشته باشیم نه مدل لباس دیگری.

سلنا گومز 2015

او لباسی با برند «ژیوانشی» به تن کرده بود. شلوار او مشکی و طرحی قرمز و سفید روی ران هایش داشت. همان قدر که طرح روشن روی شلوار او چشم ها را به خود جذب می کند، دستمال گردن سفید او نیز به خودی خود می درخشد. ما زوایای مختلف لباس او را به شما نشان می دهید تا شما هم نظرتان را درباره آن بیان کنید.

 لباس سلنا گومز

سلنا گومز

سلنا گومز

 

سلنا گومز با لباس رسمی برند ژیوانشی

سلنا گومز با لباس رسمی برند ژیوانشی
3.636
منبع : نمناک /ن
این مطلب مفید بود ؟ 26 10
برچسب ها :
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف