نمناک فرهنگ و هنرچهره ها سلیقه عجیب رضا عطاران در لباس پوشیدن + تصاویر
رضا عطاران ، بازیگران ایرانی
رضا عطاران بازیگر و کارگردان موفق سینما که این روزها فیلم ردکارپت را روی پرده سینما دارد حرف های شنیدنی از سلیقه اش در لباس پوشیدن مطرح کرده است که در ادامه می خوانید.

رضا عطاران بازیگر، کمدین و کارگردان درسال 1373 با مجموعه ساعت خوش به کارگردانی مهران مدیری کارهای کمدی خود رادر تلویزیون آغاز کرد. رضا عطاران همیشه سبک خاصی را برای پوشش خود انتخاب میکند.

عکس رضا عطاران

بخشی از حرف های رضا عطاران درباره سلیقه اش در لباس پوشیدن را بخوانید:
همه انتخاب هایم در لباس براساس اتفاقات روزگار بوده است ولی موردهایی را رعایت می کنم. مثلا از زمانی که موهایم شروع به ریزش کرد کلاه را گذاشتم که تشدیدش کرد و زودتر تکلیف مرا معلوم کرد.

رضا عطاران با کلاه


کلاه را انتخاب کردم و دیدم برایم مناسب است و به صورت و تیپم می نشیند. در لباس پوشیدنم اما در کل دردسر دارم. اگر دقت کنید من هیچ چیز اضافه ای ندارم. نه انگشتر، نه گردنبند و حتی ساعت. وقتی برای نقشی انگشتر دستم می کنم، کلافه می شوم یا مثلا دگمه های سر دستم را مدت هاست که نمی بندم.

رضا عطاران


نو پوشیدن برایم مکافات دارد. دلیلش را حسی می فهمم. توضیح اش برایم سخت است. در این حد ماجرا برایم جدی است که لباس های نو را چند روز در خانه می پوشم، بعد که خط اتو و کادربندی اش از بین رفت، بیرون از خانه تن می کنم. می خواهم لباس برای خودم بشود و بعد با آن بیرون برو. (نامه نیوز به نقل از استایل)

رضا عطاران

رضا عطاران این روزها فیلم ردکارپت را که کارگردانی و بازیگری آن را عهده دار است روی پرده سینما دارد که فروش آن میلیاردی شده است.

سلیقه عجیب رضا عطاران در لباس پوشیدن + تصاویر

سلیقه عجیب رضا عطاران در لباس پوشیدن + تصاویر
:
امتیاز : 3.8 تعداد رای : 50
برگرفته از نامه نیوز - / ک
این مطلب مفید بود ؟ 38 12
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف