نمناک بهداشت و سلامتتازه های سلامت سمی ترین گیاه جهان + تصاویر
سمی ترین گیاه دنیا ، خطرناک ترین گیاه دنیا
برخی از گیاهان هستند که می توانند انسان ها را مسموم کنند و حتی در برخی گیاهان دست زدن به آن ها نیز باعث بروز درد و عفونت در بدن می شود که جیمپی جیمپی یکی از این گیاهان خطرناک و سمی است.
بازدید : 15,738 نفر

این گیاه خطرناک ترین و کشنده ترین گیاه است!!! 

 

 در دنیا گیاهان سمی و خطرناک زیادی وجود دارند که هر کدام به گونه ای باعث مرگ انسانها و حیوانات می شوند.به عنوان مثال دست زدن به برخی گیاهان باعث بروز خونریزی های داخلی و از کار افتادن عضلات می شوند, یا برخی گیاهان مانند گزنه نیوزلندی با قدم زدن در کنارش هم شما را مسموم می کند.اما یکی از جدیدترین گیاهان سمی و کشنده که به تازگی شناخته شده است , گیاهی با نام جیمپی جیمپی است که بیشتر در شمال استرالیا می روید و به عنوان یکی از خطرناک ترین و سمی ترین گیاهان دنیا نیز شناخته می شود. این گیاه می تواندبه راحتی حیوانات و گاهی انسان ها را از پا در بیاورد.

گیاه سمی و خطرناک

عکس سمی ترین گباه جهان

 

با دست زدن به این گیاه خطرناک درد عجیبی در بدن پیچیده می شود و سپس اندام ها از کار می افتند تا فرد بمیرد. اگر خوش شانس باشید و از مرگ نجات پیدا کنید باز هم این درد تا آخر عمر همراه شما خواهد بود و زندگی را سخت می کند.

ساراتسنیا ,فرفیون گوشتی ,میوه هیولایی , ساندیو , آمورفوفالوس , کلم بروکلی رومانسکو , بائوباب , ولویچیا و رافلزیا  انواع دیگری از گیاهان خطرناک موجود در جهان هستند که تا کنون شناخته شده اند.این گیاهان بیشتر در جزایر اندونزی و استرالیا می رویند.

سمی ترین گیاه جهان + تصاویر

سمی ترین گیاه جهان + تصاویر
:
امتیاز : 4.7 تعداد رای : 46
برگرفته از آخرین نیوز -/م
این مطلب مفید بود ؟ 43 3
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف