دیگران چه می خوانند..؟
نمناک بهداشت و سلامتپیشگیری و بیماریها این نشانه ها یعنی وقت سم زدایی بدن است
سم زدایی بدن ، سردرد های مداوم
به گوشه کنار درون و بیرون بدنتان نکاهی بیاندازید. پرچم های قرمز در همه جا سبز شده اند. تمام این تحولات نشانه ها و علائمی است که نیاز سم زدایی بدن را نشان می دهد.
بازدید : 11,530 نفر

تغییراتی که نشانه نیاز به سم زدایی بدن است

 بیشتر اوقات بدن اخطارهایی به ما می دهد که نشانه هایی از بیماری های جدی است. هرکس برای حفظ سلامتی خود روشی را قبول دارد که در مجموع سم زدایی برای تمام افراد پذیرفته شده است چرا که رفع مشکلات جمسی با سم زدایی بدن یک امر ثابت شده و مطمئن است.

در میان همه ی منابع غذایی نامناسبی که می خوریم، و شرایط نامناسبی که بدن و به طور کلی زندگی مان را در آن قرار می دهیم، ممکن است نتوانیم همه ی این پرچم های قرمز را در بدن مان شناسایی کنیم و از به خطر افتادن زندگی مان جلوگیری کنیم.

این مقاله به شما کمک می کند تا به دقت پرچم های قرمزتان را بیابید و عواملی را که واقعا می توانند برای تان دردسرساز باشند از میان ببرید.

نشانه های نیاز به سم زدایی بدن 

1. نشانه ی کیسه ی صفرا برای سم زدایی بدن

اگر در محدوده ی کیسه ی صفرای تان به دلیل انباشته شدن مواد شیمیایی سمی در کبد یا مسدود شدن کیسه ی صفرا به شدت احساس سنگینی و پُری می کنید؛ همه ی این ها را یک پرچم قرمز بدانید و برای بررسی های بیش تر به پزشک مراجعه کنید.

 

بی حالی و خستگی

بی حالی و خستگی نشانه ضرورت سم زدایی بدن

2. نشانه ی بی حالی و کمبود انرژی برای سم زدایی بدن

اگر دائما احساس خستگی شَدید می کنید حتما نیاز به سم زدایی از بدن تان دارید. این نشانه ها به دلیل وجود بیش از حد سموم در بدن به وجود می آیند.

3. نشانه ی گرفتگی سینوس ها برای سم زدایی بدن

اگر در حوالی بینی و پیشانی تان متوجه ی چنین نشانه هایی شدید، دلیل اش می تواند استنشاق سمومی باشد که به خاطر آلودگی هوا ایجاد می شوند.

 4. نشانه ی زبان برای سم زدایی بدن

اگر احساس می کنید رنگ زبان تان کمی سفید یا زرد شده است، ممکن است خون تان از مواد سمی انباشته شده باشد.

 5. نشانه های مشکلات پوستی برای سم زدایی بدن

اگر پوست تان به تدریج دچار التهاب، قرمزی (آکنه ی روزاسه)، و حتی خارش شده است، همه ی این ها به دلیل وجود سموم در خون تان است.

 6. نشانه ی سردرد برای سم زدایی بدن

سردردها هم ممکن است در نتیجه ی وجود مواد سمی در سامانه ی بدن تان باشند؛ و این مواد می توانندسامانه ی مرکزی عصبی را تحریک کنند.

 7. نشانه ی بی خوابی برای سم زدایی بدن

اگر به تدریج احساس می کنید دچار بی خوابی شده اید، نشانه ی آن است که سموم در بافت های تان تجمع یافته اند و گردش خون تان را مسدود کرده اند.

 تمام این نشانه ها پرچم های قرمز و علائمی هستند که نیاز به سم زدایی از بدن تان دارید.

سم زدایی بدن ، 7 نشانه نیاز به سم زدایی بدن

این نشانه ها یعنی وقت سم زدایی بدن است
4.755
برگرفته از بازده /ن
این مطلب مفید بود ؟ 52 3
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف