نمناک سرگرمیگوناگون سنجاق قفلی 4 سانتی 6 ماه داخل بینی دختر بچه! + عکس
سنجاق قفلی ، دختر بچه
والدین دختر بچه 5 ساله ای پس از گذشت 6 ماه متوجه وجود یک سنجاق قفلی 4 سانتی متری در مجرای بینی دخترشان شدند.
بازدید : 2,076 نفر

6 ماه تنفس کودک 5ساله با سنجاق قفلی داخل بینی

مراقبت و نگهداری از کودکان مستلزم حساسیت و توجه بیشتری است چراکه کودکان بیشتر از سایرین در خطر وارد کردن اشیاء خارجی به راه تنفسی خود هستند و باید بیشتر از آن ها مراقبت کرد. موارد بسیاری دیده شده است که کودکان اشیاء و وسایل مختلف و کوچک را وارد دهان یا بینی خود می کنند و خودشان، والدین و حتی پزشکان را به دردسر میندازند.

یکی از این موارد شوکه کننده دختری 5ساله است که والدین او متوجه شدند به مدت 6 ماه سنچاق قفلی 4 سانتی متری در مجرای بینی دخترشان وجود داشته است و سبب آبریزش بینی به مدت 6ماه در او شده بود. در این مدت از یکی از حفره های بینی او مایعی سبزرنگ به شکل مخاطی بدبو خارج می شود.

 سنجاق قفلی

 
پزشکان نیز عامل این مخاط را مشکلات و عفونت سینوسی تشخیص داده بودند و به وجود سنجاق قفلی در بینی او پی نبرده بودند و برای او آنتی بیوتیک تجویز کردند. زمانی که استفاده از آنتی بیوتیک ها تاثیری برای کاهش یا توقف آن نداشت به پزشکان دیگری مراجعه کردند اما همچنان بی ثمر بود.

این مشکل همچنان ادامه داشت تا اینکه عموی او به او پیشنهاد داد که بینی خود را با جریان آب بشوید. از این طریق ناگهان یک سنجاق قفلی 4 سانتی متری از بینی او خارج شد. این سنجاق بیشتر از اندازه بینی او بود. این مورد و موارد مشابه آن بر اهمیت مراقبت و محافظت از کودکان میفزاید. شاید کودکان دیگر مثل این دختر 5ساله خوش شانس نباشند و نتوانند مثل او جان سالم به در برند.

سنجاق قفلی 4 سانتی 6 ماه داخل بینی دختر بچه! + عکس

سنجاق قفلی 4 سانتی 6 ماه داخل بینی دختر بچه! + عکس
:
امتیاز : 3.6 تعداد رای : 11
برگرفته از اتاق خبر 24 - / ل
این مطلب مفید بود ؟ 8 3
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف