نمناک بهداشت و سلامتتازه های سلامت تولد غول مویی سندروم راپونزل داخل شکم زن جوان +تصاویر
سندروم راپونزل ، گلوله مو داخل شکم زن جوان
زن جوان 8 ماه بود که یک وعده غذایی کامل نخورده بود و حالش روز به روز بدتر می شد .سندروم راپونزل گلوله مویی بزرگی به اندازه یک نارگیل درشت داخل معده بیمار ساخته بود که دم آن به روده رسیده بود.
بازدید : 27,497 نفر

سندروم راپونزل و گلوله مویی به اندازه یک نارگیل از شکم زن جوان خارج شد:

پزشکان بعد از جراحی و شکافتن معده زن جوان حیرت زده شدند ، انها نمی توانستند باور کنند که گلوله مویی به اندازه یک نارگیل داخل معده بیمار جا خوش کرده است.

گلوله مویی به اندازه نارگیل

عکس خارج کردن گلوله مویی به اندازه نارگیل از داخل معده زن جوان

تشکیل دو گلوله مویی به دلیل سندرم راپونزل

زن 38 ساله با ظاهری خسته و بی حال به پزشک مراجعه کرد ، علائمی چون یبوست و استفراغ شدید شرح حالی بود که پزشک برای آن تشخیص بستری شدن داد . آزمایشات اولیه نشان از هیچ مشکلی نداشت اما شکم بزرگ و ورم کرده او نشانه ای از یک مشکل جدی در بدن بیمار بود تا اینکه پزشکان تصمیم به جراحی گرفتند و با دیدن گلوله موهایی که داخل شکم بیمار تشکیل شده بود متعجب شدند.

گلوله مویی به اندازه یک نارگیل درشت با دم بلند که قسمت گردی شبیه به نارگیل داخل معده و دم این گلوله مویی به ابتدای روده بیمار رسیده بود. گلوله مویی بعدی با اندازه ی کوچکتری داشت و داخل روده بزرگ قرار گرفته بود. گلوله مویی بزرگ تر 12.7 سانتی متر و گلوله مویی کوچکتر 3.8 سانتی متر قطر داشت.

سندرم راپونزل

سندرم راپونزل بدن زن جوان را مو باران کرد

سندرم راپونزل ریشه در افسردگی دختران جوان دارد

پزشکان در تکمیل گزارش علت تشکیل این گلوله های مویی در داخل شکم بیمار را سندرم " راپونزل " معرفی کردند. بد نیست بدانیم که این یک اختلال روانی به نام سندروم راپونزل است. اختلالی که معمولاً دختران جوان وقتی از نوعی افسردگی در سال های اولیه زندگی شان رنج می برند به آن دچار می شوند. بعضی از آن ها گچ می خورند، بعضی هم چسب و سنگ.

سندروم راپونزل , گلوله مویی دم دار داخل شکم زن جوان

تولد غول مویی سندروم راپونزل داخل شکم زن جوان +تصاویر
:
امتیاز : 4.3 تعداد رای : 20
منبع : بخش بهداشت و سلامت نمناک /ن
این مطلب مفید بود ؟ 17 3
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف