نمناک فرهنگ و هنرچهره ها سنگ قبر رضا کیانیان سوژه شد + عکس
رضا کیانیان ، بازیگر
تشابه نام یک فرد مرحوم با رضا کیانیان بازیگر مشهور و پیشکسوت تئاتر، سینما و تلویزیون به سوژه ای بامزه برای یک هنرمند عکاس تبدیل شد.

مسعود پاکدل هنرمند عکاس در بهشت زهرا (س) عکاسی می کرد که با این سنگ قبر روبرو شد. جالب اینجاست که کمی آن طرف تر سنگ قبری هم به نام عبدالله اسکندری (هنرمند چهره پرداز) وجود دارد .

سنگ قبر رضا کیانیان


پاکدل بعد از اینکه از این دو سنگ قبر عکس گرفت، آن ها را برای دو هنرمند فرستاد و رضا کیانیان هم همین عکس را برای تعدادی از دوستان و اعضای خانواده اش ، ایمیل و پاسخ های متفاوتی از آن ها دریافت کرد.
 

رضا کیانیان


رضا کیانیان درباره پاسخ های متفاوتی که گرفته است گفت:بعضی از دوستانم ناراحت شدند و گفتند:« رضا این چه کاری است؟!، چرا چنین چیزی برای ما فرستاده ای؟! اما بعضی دیگر واکنش های دیگری داشتند. مثلا پسرم که راه دور هم هست و خارج از کشور زندگی می کند، بعد از دیدن این عکس گفت، چه جالب! یا خواهرزاده ام می گوید، مثل این است که آدم یک همزاد دارد.»
 

خنده رضا کیانیان

از کیانیان می پرسیم چه حسی دارد که آدم نام خودش را روی سنگ قبر ببیند و او توضیح می دهد:«ما بازیگرها به خاطر کارمان هزاران بار روی صحنه و در فیلم ها می میریم. من هم آنقدر مرگ را تجربه کرده ام که خوشبختانه دیگر از آن نمی ترسم و امیدوارم تا آخر عمرم هم نترسم اما به هر حال آدم هر چه پیرتر می شود، ترسوتر هم می شود.»
 

رضا کیانیان

کیانیان می گوید:«به محض دیدن این عکس اولین واکنشش این بوده که «چه جالب و خنده دار است!» و بعد از اینکه کلی خندیده، عکس را برای دوستان و خانوانده اش فرستاده است.»
به او می گوییم امیدواریم عکس های خوب از شما به ما برسد که با خنده و شیطنت همیشگی اش می گوید:«این هم خوب است، بد نیست که!»

ک/

سنگ قبر رضا کیانیان سوژه شد + عکس

سنگ قبر رضا کیانیان سوژه شد + عکس
:
امتیاز : 4.2 تعداد رای : 30
برگرفته از fardanews.com
این مطلب مفید بود ؟ 25 5
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف