نمناک فرهنگ و هنرموسیقی سنگ قبر دو نفره همسر بنیامین + عکس
نسیم حشمتی ، همسر بنیامین بهادری
بنیامین بهادری در آذرماه سال 92 همسرش نسیم حشمتی را بر اثر سانحه رانندگی از دست داد. در ادامه سنگ مزار مرحوم نسیم حشمتی به همراه پدرش را مشاهده می کنید.

آذر ماه سال گذشته بود که بنیامین بهادری خواننده پاپ موسیقی بر اثر یک تصادف همسر خود را از دست داد. تصاویر بسیاری از مراسم خاکسپاری در مطبوعات منتشر شد اما هیچ گاه تصویری از سنگ قبر نسیم حشمتی دیده نشد. دلیل آن هم سنگ قبرخاصی بود که بنیامین برای همسرش سفارش داده بود.

بنیامین بهادری و همسرش

 

بعد از مدتی سنگ قبر بر مزار نسیم حشمتی گذاشته شد. سنگ قبری دو نفره که مزار پدر و دختری را نشان می دهد که طاقت دوری هم را نداشتند. بالای سنگ، مزار پدر نسیم حشمتی است که یک سال پیش از او از دنیا رفته بود و قسمت پائین سنگ، مزار نسیم حشتمی است. این شاید تلخ ترین سنگ قبری است که دیده می شود.

 

سنگ قبر نسیم حشمتی و پدرش


در این تصویر که نمایی از سنگ قبر پدر نسیم را می بینید، قسمت بالایی سنگ است. در قسمت بالایی سنگ نوشته شده:«اینجا میعاد گاه دختر و پدری است که تاب دوری هم را نیاوردند...»

سنگ قبر نسیم حشمتی

نمایی از سنگ قبر نسیم حشتمی را می بینید که در قسمت پائین قرار گرفته است. در سمت راست سنگ نوشته شده:«دنیا دیگه مثل تو نداره/نداره نه می تونه بیاره...» این نوشته یکی از به یادماندنی ترین و محبوب ترین ترانه هایی بود که بنیامین در ابتدای مسیر حرفه ای خوانندگی آن را سروده بود و حال بر روی مزار همسرش نقش بسته است.

روحش شاد...
 

سنگ قبر دو نفره همسر بنیامین + عکس

سنگ قبر دو نفره همسر بنیامین + عکس
:
امتیاز : 4.8 تعداد رای : 638
برگرفته از جام جم نوا - / ک
این مطلب مفید بود ؟ 611 27
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف