نمناک بهداشت و سلامتتازه های سلامت لحظه خارج شدن سنگ مو دار از ناف یک زن + تصاویر
سنگ در مودار ، تصاویر عجیب و غریب
زن جوان که مدت 6 ماه داخل ناف خود احساس درد و وجود شیئ سخت را داشت با تلاش زیاد توانست سنگ مو داری را از ناف خود بیرون بکشد.

رشد سنگ مودار داخل ناف یک زن:

"جیمز داویز" زن جوانی که این تصاویر را به همراه یک ویدئو در فضای مجازی منتشر کرده است می گوید:حدود 6 ماه بود که احساس می کردم یک شیئ سخت داخل نافم در حال رشد است اما هرگز فکرش را هم نمی کردم که روی یک تکه سنگ سخت از ان خارج شود.

سنگ مودار

عکس سنگ مودار داخل ناف یک زن

ماجرای رشد سنگ مودار داخل ناف یک زن

در همان ماه ابتدایی برای معاینه به پزشک مراجعه کردم تا علت این مشکل را بدانم اما پزشک به من گفت که omphalolith یعنی توده ای که به دلیل رعایت نکردن بهداشت در ناف ایجاد می شود علت این سفتی است . به مرور زمان احساس کردم که توده در حال رشد است و روز به روز سخت تر و سفت تر می شود به همین دلیل تصمیم گرفتم به هر قیمتی شده خودم آن را بیرون بکشم . چندین بار تلاش کردم اما بی فایده بود ، به اصرار خواهرم چندین مرتبه این کار را انجام دادم ولی دردهای شدید من را از ادامه بازداشت . درست بعد از 10 مرتبه تکرار و تلاش بالاخره توانستم با یک موچین تیز توده ای که به سختی یک سنگ بود را از داخل نافم بیرون بکشم . این توده دقیقا مثل یک تکه سنگ صخره ای بود که رشد مو روی آن توجه ما را به خود جلب کرد.

تصاویر چندش اور

سنگ مو دار

تصاویر چندش اور خارج کردن سنگ از داخل ناف یک زن

عکس سنگ مودار

عکس سنگ مودار که از داخل ناف یک زن خارج شد

انتشار این تصاویر در فضای مجازی نظر بسیاری را به خود جلب کرد و مهمتر این که اهمیت رعایت بهداشت ناف را بیش از پیش ثابت کرد.Omphaloliths در حقیقت لکه های برجسته سیاه و تیره رنگی است که در داخل ناف به دلیل تجمع میکروب پدیدار می شود.

سنگ مو دار , عکسهای چندش آور سنگ داخل ناف یک زن

لحظه خارج شدن سنگ مو دار از ناف یک زن + تصاویر
:
امتیاز : 3.1 تعداد رای : 16
منبع : بخش بهداشت و سلامت نمناک/ن
این مطلب مفید بود ؟ 10 6
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف