نمناک بهداشت و سلامتپوست و مو سن آغاز چروک شدن پوست
چروک شدن پوست ، علت چروک شدن پوست صورت
چروک شدن پوست صورت و بدن در بعضی از افراد در سنین بسیار پایین آغاز می شود این درحالی است که سن چین و چروک در برخی گاهی سنین بالای 40 سال است.

سن آغاز چین و چروک شدن پوست

اولین چین و چروک ها معمولا در سن 25 تا 35 سالگی بروز می کنند و اکثرا چین های ناشی از بیان احساسات هستند و در اطراف چشم یا دهان دیده می شوند.محققان می گویند بروز چین و چروک روی پوست، زمان و سن مشخصی ندارد بلکه به نوع پوست و نحوه مراقبت از آن باز می گردد. در برخی افراد چروک ها حتی قبل از رسیدن به 30 سالگی آغاز می شود و در برخی افراد حتی در 50 سالگی هنوز چین و چروک یروی پوست دیده نمی شود.

چروک شدن پوست

چروک شدن پوست از چه سنی آغاز می شود

چین ها در کل به دو دسته تقسیم می شوند:برخی چین ها روی پوست ثابت شده اند اما برخی دیگر به دلیل کم آبی یا در معرض نور خورشید قرار گرفتن به صورت موقتی ظاهر می شوند و با مراقبت خوب و آب رسانی به پوست هم رفع می شوند. اولین چین ها معمولا در سن 25 تا 35 سالگی بروز می کنند و اکثرا چین های ناشی از بیان احساسات هستند و در اطراف چشم یا دهان دیده می شوند.

افرادی که سیگار می کشند، در معرض نور خورشید هستند یا تغذیه و خواب به هم ریخته ای دارند بیشتر دچار چین و چروک صورت می شوند. از 35 سالگی به بعد چروک های سطحی و نازک به مرور عمیق تر و از 45 سالگی به بعد این چروک ها در پیشانی ظاهر می شوند. بهترین راه پیشگیری چین و چروک ، اصلاح سبک زندگی است.

سن آغاز چروک شدن پوست

سن آغاز چروک شدن پوست
:
امتیاز : 4.5 تعداد رای : 20
برگرفته از سلامت نیوز/ ن
این مطلب مفید بود ؟ 18 2
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف