نمناک اخباراقتصاد سود سهام عدالت به چه کسانی تعلق می گیرد؟
سهام عدالت ، سود سهام عدالت
مشمولانی که شماره شبای حساب بانکی داده باشند در شهریور ماه امسال سود سهام عدالت خود را دریافت خواهند کرد.
تاریخ انتشار : 28 مرداد 1396

چه کسانی سود سهام عدالت را می گیرند؟

رئیس سازمان خصوصی سازی با اشاره به اینکه مشمولانی که شماره شبای حساب بانکی داده باشند، سود سهام عدالت می گیرند، گفت:سود مشمولانی که شماره شبا نداده اند محفوظ است و پس از ورود شماره شبا به سامانه سهام عدالت، سود این سهام به حسابشان واریز می شود. 

 

پوری حسینی با اشاره به این که 17 میلیون از مشمولان سهام عدالت کد شبای حساب بانکی خود را در سامانه سهام عدالت ثبت نکرده اند، گفت:ثبت نشدن کد شبا موجب تأخیر در واریز نخستین مرحله از سود سهام عدالت به حساب آنها می شود. 

رئیس سازمان خصوصی سازی افزود:اگر قرار باشد در شهریور ماه سود سهام عدالت را به حساب مشمولان واریز کنیم، کسانی که شماره شبای حساب بانکی خود را در سامانه سهام عدالت ثبت نکرده اند این سود را دریافت نخواهند کرد و در این زمینه جای گلایه ای باقی نخواهد ماند.

وی با اعلام این که تا کنون حدود 30 میلیون نفر از مشمولان، شماره شبای حساب بانکی خود را وارد سامانه سهام عدالت کرده اند، یادآور شد:از این تعداد حدود 27 میلیون شماره شبا مورد تأیید قرار گرفته است و اگر امکان واریز سود این سهام را در شهریور ماه داشته باشیم تنها برای مشمولانی سود سهام واریز می شود که شماره شبای حساب خود را در این سامانه ثبت کرده باشند و شماره شبای آنها تأیید شده باشد.

 

 سهام عدالت

مشمولان دریافت سود سهام عدالت

 پوری حسینی در پاسخ به این پرسش که سود سهام عدالت افرادی که شماره شبای آنها در سامانه سهام عدالت ثبت نشده است به آنها تعلق خواهد گرفت یا نه، گفت:سود سهام عدالت این دسته از مشمولان محفوظ خواهد بود و هر زمان که مشمولان شماره شبای حساب بانکی خود را وارد سامانه سهام عدالت کنند این سود را دریافت خواهند کرد.

وی با بیان این که سود سهام عدالت هر فرد بسته به میزان اقساط تسویه شده است، گفت:هر فردی به اندازه سهام خود از این سود بهره مند خواهد شد و اگر مشمولی کد شبای خود را وارد سامانه سهام عدالت نکرده باشد، سازمان خصوصی سازی منتظر می ماند تا این دسته از مشمولان نیز شماره شبای خود را وارد سامانه کنند و پس از آن سود را به حساب آنها واریز خواهد کرد.

سود سهام عدالت به چه کسانی تعلق می گیرد؟

سود سهام عدالت به چه کسانی تعلق می گیرد؟
:
امتیاز : 3.9 تعداد رای : 41
برگرفته از افکار نیوز/ی
این مطلب مفید بود ؟ 32 9
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف