نمناک اخبارفرهنگ و هنر بازداشت سه بازیگر زن در توالت رستوران! + عکس
سه بازیگر زن ، توالت رستوران
سه بازیگر زن پس از درگیری با پلیس و ضرب و شتم مامور پلیس داخل توالت یک رستوران بازداشت شدند.
تاریخ انتشار : 3 خرداد 1397

دستگیری سه بازیگر زن در توالت 

سه بازیگر زن خارجی به دلیل ماندن طولانی مدت در توالت یک رستوران بازداشت شدند.

به دنبال دستگیری سه بازیگر ، برای ماندن طولانی مدت درتوالت رستوران ، آن ها خواستار تحریم رستوران شدند.

Actresses Arrested in Atlanta for Taking Too Long in the Bathroom

دستگیری بازیگر زن

دستگیری سه بازیگر زن در توالت رستوران 

ماجرای بازداشت بازیگران زن خارجی در توالت رستوران

"اریکا واکر"، "بریتنی ماری لوسیو" و "آسیا شارل اپرسون" برنده اسبق جایزه برتر در امریکن آیدل بازیگر سریال تلویزیونی «گرینلیف» ، در روز مادر ، وارد رستوران هوستون واقع در آتلانتا شدند ، ده دقیقه بعد به دلیل تاخیر غیرطبیعی وبعد از بیرون نیامدن آن زنان از توالت ، مدیر هوستون یک پلیس را بصورت مخفیانه جهت بیرون انداختن زنان از توالت فراخواند.

گزارش پلیس نشان میدهد که او وارد توالت شد و از آن ها خواست که آنجا را ترک کنند اما آن زنان به او خندیده و بی توجه به هشدارهای پلیس رستوران را ترک نکردند ، همین باعث شد تا افسر پلیس مچ دست "لوسیو" را با هدف خارج کردن از رستوران بگیرد اما مقاومت خانم بازیگر وضعیت را آشفته می کند ، در همین حین و درگیری لوسیو با مشت به دهان پلیس کوبیده و باعث بریدن لبش می شود.

درحالیکه افسر پلیس "لوسیو" و "واکر" را کنترل کرده است ، اپرسون گوشی خود را روشن و شروع به ضبط فیلم می کند ؛ ویدئو نشان میدهد در حالیکه "لوسیو" و "واکر" تلاش میکنند از دست پلیس خود را رها کنند افسر پلیس آن ها را به سمت بوته های بیرون رستوران میکشد.

مدت زمان ماندن سه بازیگر در توالت رستوران

بر مبنای شواهد دیده شده ، سه زن حدود 30 دقیقه بعد از زمان تعطیلی رستوران وارد توالت شدند در حالیکه قبلا به آن ها گفته شده بود که رستوران بسته است این درحالی است که آن زنان گفتند اگر چه آشپزخانه بسته بود اما وقتی که به دستشویی رفتند رستوران باز بود و مشتری ها در حال غذا خورد بودند، آن ها بیش از 10 دقیقه در توالت باقی ماندند و با وجود درخواست های مکرر مدیران رستوران بی توجه به کار خود ادامه دادند و از آنجایی که سیاسست رسمی هوستون نشان میدهد که پلیس باید در هر یک از فعالیت های سرویس بهداشتی که به بیش از 10 دقیقه بیانجامد ، وارد عمل شود چنین اقدامی رخ داده و 3 بازیگر زن بازداشت شده اند.
جرالد گریگز ، وکیل لوسیو میگوید که زنان برای دیدار دوستانشان به رستوران دعوت شده بودند و قصد داشتن به ملاقات آن ها که در حال غذاخوردن بودند بروند که چنین درگیری رخ داده است.

کتک زدن پلیس در توالت رستوران توسط سه بازیگر زن

بازداشت سه بازیگر زن در توالت رستوران! + عکس
:
امتیاز : 4.4 تعداد رای : 48
منبع : بخش خبری نمناک/ح.ب /ن
این مطلب مفید بود ؟ 42 6
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف