نمناک اخبارفرهنگ و هنر یکسال حبس تعزیری در انتظار سه خواننده متهم به سرقت ادبی
سه خواننده متهم ، حبس تعزیری سه خواننده متهم
محکومیت دو سال حبس تعزیری سه خواننده متهم به سرقت ادبی، به یک سال حبس تعزیری تقلیل یافت.
تاریخ انتشار : 7 آذر 1396

تقلیل حکم حبس تعزیری سه خواننده متهم

حکم سه خواننده متهم به سرقت ادبی از دوسال حبس تعزیری به یکسال تقلیل یافت.عباس پوریانی رییس کل محاکم تهران در حاشیه بازدید و ملاقات های مردمی از مجتمع قضایی کارکنان دولت در پاسخ به سوال خبرنگاران در خصوص آخرین وضعیت پرونده سه خواننده متهم به سرقت ادبی که در شعبه 1060 دادگاه کیفری 2 تهران مطرح است، گفت:با توجه به واخواهی ای که از سوی متهمین و وکلای آنها صورت گرفته، حکم غیابی دو سال حبس تعزیری این افراد به موجب رای صادره به یک سال حبس تعزیری تقلیل یافته است.

سه خواننده متهم به سرقت ادبی

تقلیل محکومیت سه خواننده متهم به سرقت ادبی

وی افزود:رای صادره از تاریخ ابلاغ قابل تجدید نظرخواهی در محاکم تجدید نظر استان تهران است.

***

خبری در برخی سایت ها منتشر شده بود مبنی بر این که «علی لهراسبی، سینا سرلک و رضا صادقی (خواننده) به اتهام مشارکت در سرقت ادبی از سوی شعبه 1060 دادگاه کیفری دو مجتمع قضایی کارکنان دولت تهران گناهکار شناخته شدند که رای صادره برای این سه خواننده مطرح و مردمی تحمل دو سال حبس تعزیری است».

در ادامه این خبر آمده «علی لهراسبی و رضا صادقی ترانه «سوغاتی» از اردلان سرفراز را خوانده و منتشر کرده بودند؛ قطعه «برخیز» با صدای سینا سرلک که به عنوان یکی از قطعات سریال پربیننده شهرزاد منتشر شده بود نیز در گذشته با صدای ابراهیم حامدی و با نام محتاج منتشر شده بود که سروده اردلان سرفراز است. اردلان سرفراز با وکالت صالح دادگر پیگیری های لازم را انجام داده است. این پرونده در دادگاه فرهنگ و رسانه بررسی و منجر به صدور کیفرخواست شده. سپس به شعبه 1060 دادگاه کارکنان دولت ارجاع و نهایتا رای صادر شده خبر از محکومیت این سه خواننده داشته است.»

یکسال حبس تعزیری در انتظار سه خواننده متهم به سرقت ادبی

یکسال حبس تعزیری در انتظار سه خواننده متهم به سرقت ادبی
:
امتیاز : 3.8 تعداد رای : 13
برگرفته از ایسنا / م.ف
این مطلب مفید بود ؟ 10 3
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف