نمناک اخبارحوادث فرو رفتن سه شاخه کابل برق در سر کودک 2 ساله
سه شاخه برق ، کودک دو ساله
با افتادن کودک از تخت بر روی زمین سه شاخه کابل برق وارد جمجمه او شد که تحت عمل جراحی قرار گرفت و سه شاخه برق از سر او خارج شد .
تاریخ انتشار : 15 آذر 1395

خارج کردن سه شاخه کابل برق از سر کودک

هر وسیله ای در خانه و اطراف آن ممکن است برای کودکان خطرآفرین باشد، چنان که وجود توپی درون تختخواب کودک دو ساله برای وی خطرساز و سبب فرو رفتن سه شاخه برق در سر کودک شد.

یک پدر و مادر چینی با مشاهده حادثه ای که برای کودک خردسالشان رخ داده بود وحشت زده و شوکه شدند:«چن چن» فرزندشان روی تختخواب خود پریده بود و تصادفا روی توپی که زیر ملحفه قرار داشت افتاده و سپس به پایین تخت سقوط کرده بود و در همین حال سه شاخه کابل برق در پایین بستر وارد جمجمه او شده و در سرش جا خوش کرده بود.

سه شاخه برق

سه شاخه برق وارد جمجمه کودک شد

 
پدر و مادر این کودک بلافاصله او را به بیمارستان رساندند و در آنجا عکسبرداری با اشعه ایکس نشان داد که سه شاخه برق در چه جایی و تا چه عمقی از مغز فرزندشان فرو رفته است. پزشکان بسرعت این کودک را تحت عمل جراحی قرار دادند تا از وارد آمدن آسیب بیشتر جلوگیری کنند.سه شاخه برق

سه شاخه برق فرو رفته در سر کودک


پس از سه ساعت جراحی طاقت فرسا، جراحان موفق شدند سه شاخه برق را خارج و محل زخم روی سر کودک دو ساله را پانسمان کنند. آنها گفته اند که کودک اکنون از شر خطر پیش آمده نجات یافته و حال او رو به بهبودی است.

سه شاخه برق

سه شاخه کابل برق در سر کودک دو ساله

فرو رفتن سه شاخه کابل برق در سر کودک 2 ساله

فرو رفتن سه شاخه کابل برق در سر کودک 2 ساله
:
امتیاز : 3.3 تعداد رای : 20
برگرفته از سلامت آنلاین -/ح
این مطلب مفید بود ؟ 13 7
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف