نمناک اخبارحوادث سه شرور قمه به دست دستگیر شدند
سرگرد القاصی مهر رییس کلانتری 161 ابوذر از دستگیری سه شرور مست که با قدرت نمایی و عربده کشی مستانه اقدام به تخریب اموال عمومی و خودروهای پارک شده شهروندان کرده بودند خبر داد.
تاریخ انتشار : 19 اردیبهشت 1392

'سرگرد القاصی مهر رییس کلانتری 161 ابوذر ضمن اشاره به دستگیری سه شرور در میدان « بهاران « از جزییات پرونده این متهمان و نحوه دستگیری آنها سخن گفت.
به گفته وی شب هفدهم اردیبهشت ماه سال جاری از طریق مرکز فوریت های پلیسی110 تهران بزرگ خبری تحت عنوان شرارت و عربده کشی در آدرس میدان بهاران به کلانتری 161 ابوذر مخابره شد و به سرعت در دستور کار ماموران قرار گرفت. این مقام انتظامی افزود:ماموران بلافاصله به محل اعزام شدند و مشاهده کردند سه موتور سوار که به علت استفاده از مشروبات الکلی در حالت مناسبی نبودند با در دست داشتن قمه اقدام به تخریب دو خودرو پراید و زخمی نمودن راننده یکی از خودروها کرده و با عربده کشی ایجاد رعب و وحشت برای ساکنان به وجود آورده بودند.
القاصی مهر ادامه داد:به دنبال این موضوع ماموران بلافاصله مراتب را از طریق شبکه بی سیم به مرکز پیام کلانتری اطلاع داده و دقایقی بعد یک تیم ویژه متشکل از ماموران معاونت پیشگیری و معاون عملیات به محل اعلامی اعزام و دستگیری 3 شرور مست را در دستور کار خود قرار دادند. کلانتر 161 بیان کرد:با رسیدن ماموران متهمان فرار را برقرار ترجیح داده و متواری شدند ماموران طی یک مسیر کوتاهی موفق شدند موتورسیکلت متهمان را که «شهروز» ، «عارف» و «عاصف» نام داشتند را در یکی از کوچه های فرعی متوقف و نام بردگان را دستگیر کنند در بازرسی از آنها سه قبضه قمه کشف شد .
سرگرد القاصی مهر در پایان تصریح کرد:با انتقال متهمان به کلانتری سوابق آنها بررسی و مشخص شد آنها از اراذل و اوباش سابقه دار می باشند که چندین مرتبه به اتهام شرارت بازداشت شده اند، پلیس آنها را بعد از تکمیل پرونده برای تحقیقات بیشتر به پایگاه هشتم پلیس آگاهی تهران بزرگ انتقال دادند.'

سه شرور قمه به دست دستگیر شدند

سه شرور قمه به دست دستگیر شدند
:
امتیاز : 3.3 تعداد رای : 3
برگرفته از ghanoononline.ir
این مطلب مفید بود ؟ 2 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف