دیگران چه می خوانند..؟
نمناک سرگرمیگوناگون میلیاردری که زنش را بخاطر سگ سه طلاقه کرد! + عکس
سه طلاقه ، ماجرای سه طلاقه
سیاستمدار پاکستانی در اقدامی عجیب بعد از 10 ماه زندگی مشترک، همسر خود را به علت بیرون کردن سگ هایش از اتاق خواب سه طلاقه کرد.
بازدید : 6,214 نفر

سه طلاقه شدن همسر سیاستمدار

به تازگی خبری مبنی بر سه طلاقه شدن همسر سیاستمدار و میلیاردر پاکستانی در اکثر نشریات در حال انتشار است ماجرا از این قرار است که این شخص در اقدامی عجیب بعد از 10 ماه زندگی مشترک، همسر خود را به علت بیرون کردن سگ هایش از اتاق خواب سه طلاقه کرد.

نزدیکان "عمران خان" و همسرش "ریهام" که گوینده بخش پیش بینی وضعیت آب و هوا در شبکه بی بی سی است، گفتند که ریهام سعی داشت خانه همسر میلیاردر خود را بر اساس نیازهای شخصی خودش تغییر دهد.

نشریه دیلی میل در این باره نوشت:ریهام سگ های محبوب عمران خان را نیز از اتاق خواب بیرون کرد تا بتواند فضای بیشتری به دو دخترش که از همسر سابقش هستند، اختصاص دهد.

اما این سیاستمدار پاکستانی با فرستادن نامه ای که در آن سه بار نوشته شده بود "انت طالق" همسر خود را سه طلاقه کرد.

طلاق زوج میلیاردر

اختلاف بین این زوج که اخیرا بالا گرفته بود، افکار عمومی پاکستان را نیز به خود مشغول کرده است.

اولین دیدار میان آنها در یک برنامه تلویزیونی در سال 2012 با اجرای ریهام بود و آنها سپس در ژانویه 2015 در مراسم ساده ای در منزل خان در اسلام آباد ازدواج کردند.

یادآور می شود، سه طلاقه کردن زن در یک لحظه، از نظر پیروان مکتب اهل بیت (ع) بی معنا و بی اعتبار است و هر بار طلاق دادن زن، تنها با حضور شاهد و رعایت اصول و قواعد شرعی ممکن است.

سه طلاقه ، سه طلاقه شدن زن بخاطر سگ!

برگرفته از فردا نیوز - / ل
این مطلب مفید بود ؟ 9 17
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف