نمناک اخبارجامعه سوء استفاده جنسی از زنان باردار توسط پزشک عمومی +عکس
سوء استفاده جنسی ، سوء استفاده جنسی
پزشک عمومی به اتهام سوء استفاده جنسی و آزار و اذیت زنان باردار و یک دختر 12 ساله در مطب خودش بازداشت شد.
تاریخ انتشار : 21 آبان 1395
بازدید : 16,205 نفر

سوء استفاده جنسی از زنان حامله و تجاوز به دختران زیر سن قانونی در مطب

 پزشک عمومی 64 ساله به اتهام سوء استفاده جنسی از بیماران باردار و دختران زیر سن قانونی در مطب خود در چندین دهه به 11 سال و هشت ماه زندان محکوم شد.

سوء استفاده جنسی

عکس پزشک متهم به سوء استفاده جنسی از دختران و زنان

دکتر اندرو جانسون پزشک عمومی که بیماران زن و از جمله دختر 12 ساله ای را در مطب خود واقع در شفیلد، انگلیس مورد اذیت و آزار قرار داده بود به 11 سال و هشت ماه زندان Prison محکوم شده بود. متهمان مدعی هستند بین سال های 1978 تا 2006 مورد تعرض جنسی قرار گرفته اند. مدت زندان این متهم به دلیل به جریان افتادن پرونده 8 شاکی جدید افزایش می یابد. این پزشک به جرم Crime خود اعتراف کرده و به دلیل تعدد قربانیان به یاد ندارد چه شخصی را مورد آزار قرار داده و چه شخصی را نه! در دادگاه امروز دو سال و نیم به مدت محکومیت وی به دلیل شکایت هشت قربانی جدید اضافه شد.  وی از شرایط بیماران خود سواستفاده می کرده و آنها را مورد آزار قرار می داده است حتی متهم به زنان باردار نیز رحم نمی کرده و آنها را مورد تعرض جنسی قرار می داده است. پلیس Police فراخوانی  داده مبنی بر اینکه اگر زنان و دختران دیگری طعمه این پزشک قرار گرفته بودند به اداره پلیس اطلاع دهند. سخنگوی پلیس اذعان داشته از همه قربانیان برای جلو آمدن و داشتن شجاعت برای شکایت علیه این پزشک بعد از این همه سال تشکر می کنیم. 

سوء استفاده جنسی از زنان باردار توسط پزشک عمومی +عکس

سوء استفاده جنسی از زنان باردار توسط پزشک عمومی +عکس
:
امتیاز : 3.6 تعداد رای : 44
برگرفته از رکنا /ن
این مطلب مفید بود ؟ 32 12
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف